SGK, SSK, Devlet Memuru Olanlara Müjde Geldi, 100.000 TL’ye Kadar Nakit Veren Bankalar Duyuru Paylaştı. Son dakika haberi ile anında kredi onayı verilecek. 36 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. 

Bankalardan kredi ve kredi ürünlerinden olan kart başvurusu yaptığımız zaman kredi notumuza ve gelir durumumuza göre kredi imkanı vermektedirler. Bu durumda banka sigortalı olarak çalışan kişilere bir adım daha öncelik tanır ve sigortalılık sürelerine göre kredi limitleri belirlemektedir. Her bankanın kendi politikası farklıdır. Bazı bankalar çalışma süresinde 3 ay kesintisiz isterken bazı bankalar 6 bazı bankalar ise 12 ay kesintisiz çalışma hayatı isteyeceklerdir. Sigortalı olarak çalışan kişiler bu durumda kredi başvurusu yapmadan önce araştırma yapmaları ve hemen onay verecek olan bankaları seçmeleri gerekmektedir. 

Not: Yazımızda sadece ihtiyaç kredileri için başvuru imkanları verilmektedir. Verdiğimiz bankalardan ayrıca konut kredisi, ipotekli kredi ve taşıt kredisi alabilirsiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA üzerinden 3 ay sigortalı olarak çalışan kişiler maaşlarına göre hesaplama yapılarak 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirler. Aldıkları ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ve 3 ay erteleme yapılabilmektedir. Garanti BBVA üzerinden kredi başvurusu banka şubelerinden ve internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Banka şubelerine sadece kimlikle giderek kredi başvurusunda bulunabilir ve ihtiyacınız olan krediyi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız bankadan maaş alıyorsanız ayrı kampanyadan, maaş almıyorsanız da ayrı kampanyadan faydalanacaksınız. Banka kredi başvurusu yapacak olan kişilerin sigortalılık sürelerinde 6 ay olarak kesintisiz toplamda ise 12 aylık sigorta geçmişinin olmasını isteyecektir. Bu şartlara uygun olan maaş müşterileri aldıkları maaşların yirmi 2 katına kadar kredi başvurusu yapabilirler. Eğer maaş almıyorsanız da bankadan maaşınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. Kredi başvuruları banka şubelerinden evraklar ile yapılmaktadır. Kredi başvurusu sonrasında hemen onay alabilir ve kredi kullanımı yapabilirsiniz.

d1

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

En az 3 aylık sigortalı olmanız durumunda 0.89 faiz oranları ile kredi başvurusunu QNB Finansbank üzerinden de yapabilirsiniz. Bu banka 50.000 TL’ye kadar kredi onayı vermektedir. Kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurusu sonrasında size mesaj gelecek ve kredi onayı almanız durumunda banka şubelerinden kimlikle kredinizi kullanabileceksiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca banka internet bankacılığı üzerinden de yapılmaktadır. Banka internet bankacılığını kullanarak hemen kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan kredinizi hemen banka şubesine gitmeden online hesabınıza atabilirsiniz. Bu kredilerde 36 ay vade ile işlem yapacaksınız. QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi istiyorsanız kredi onayı aldıktan sonra bu durumu banka yetkilisine bildirmeniz gerekmektedir.