SGK, SSK ve Bağkur emeklilerine bankalardan ödeme var. Emekli olmanız durumunda kamu bankaları ve özel bankalar sizin acil ihtiyacınız için destek kredisi verilecek. SGK, SSK ve Bağkur emekli aylığı alan kişiler, para ihtiyacı olması durumunda SGK destekli olarak verilecek bu destek kredi limitlerine başvuru yapabilecekler. 

Kredi notu düşük olması, bankalarda daha önce kredi kullanmamış olmanızın sorun olmayacağı bu kampanya özellikle kamu bankaları olan Ziraat, Vakıf ve Halkbank üzerinden işlem yapılarak hemen onay verilecektir. SGK, SSK ve Bağkur emeklisi olan kişiler, aldıkları emekli maaşlarına göre hem ihtiyaç kredisi alırken hem de borç kapatma kredisi kullanacaklardır. 

Sadece kamu bankaları değil özel bankalarda kampanyaya ortak olacak. Uygun faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar ödenecek bu krediler 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli olarak vatandaşlara sunulacak. Emekli olan kişiler bu kredileri almak istiyorsa, başvurularını banka şubelerinden yapacaklar...

sgk-ssk-ve-bagkur-emeklilerine-odeme-yapilacak-ay-sonuna-kadar-hesaplarda-olacak

Halkbank'ta emekli olan müşterilerine yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Banka üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, maaşınızın 22 katına kdar hemen onaylı kredi kullanabileceksiniz. Size en yakın banka şubesine giderek, bu bankanın emekli kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Emekli müşteriler uygun faizlerle ve 3 ay ertelemeli alacakları emekli kredilerinde, dilerse borç kapatma kredisi olarak da işlem yapabilecektir. Halkbank 150.000 TL'ye kadar müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Banka üzerinden emekli maaşı alan kişiler, 150.000 TL'ye kadar bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına atabileceklerdir.