SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler bağlamında bankaların yapmış olduğu kampanyalar bitmek tükenmek bilmiyor. Emekli olan vatandaşlar bu jestlerle biraz olsun nefes alıyor.

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler bunu hiç beklemiyordu! Halkbank hesabına o para yatıyor... SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olmuş olan vatandaşlarımız bankalar tarafından kendileri için hazırlanan özel jestleri araştırıyor. Bu kampanyalar ile emekliler kazançlı çıkmaya devam ediyor. Bu anlamda baktığımız zaman vatandaşlar SGK'dan her ay düzenli maaş almaktadır. Fakat son dönemde bu alınan maaşlar yetmiyor. Ocak ayında yapılan emekli maaş zamları eridi bitti. Bankalar ise devreye girdi. Emekli yurttaşların gereksinimlerine yanıt vermek isteyen bankalar hem emeklileri kendi müşterileri yapmak için hiç bir detayı atlamıyor. Bu bankalar arasında yer alan Halkbank emeklilere çok uygun koşullarda kredi veriyor. 

Halkbank'tan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Bilindiği gibi Halkbank Türkiye'nin en büyük kamu bankaları arasında yer alıyor. Gelen haberler ile birlikte emeklilere özel kredi paketi hazırlandı. Maaşlarını Halkbak'tan alan emekliler bu kredi paketinden ayrıcalıklı olarak yararlanabilecek. Maaşlarını 

Halkbank'a taşıyan tüm emekli vatandaşlara basit bir şekilde tüm gereksinimlerini sağlamaları için kreedi desteği verilecek. 

Emekli vatandaşlar tüm acil nakit sorunları için emekli maaşlarını da aldıkları Halkbank'a günün her saati şube üzerinden veya online olarak cep telefonları aracılığı ile ulaşabilirler. 

Halkbank Emeklilere 25.000 TL 1.55 Faiz Oranıyla Kredi Veriyor 

Halkbank'ta yer alan emekli müşteriler için ''Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi'' kampanyası başlatıldı. Başlatılan kampanya ile faiz oranları oldukça makul duruyor. 1.55 faiz oranlarıyla 25.000 TL anında hesabınıza yatıyor. 3 sene vadeli olarak geri ödeniyor. 25.000 TL çeken bir emekli vatandaş 36 ay vadeyle birlikte aylık 958 TL geri ödeme yapıyor.  

Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor Nakit İhtiyacına Çözüm Akbank, Denizbank ve Garanti Bankası'ndan Geldi! 3 Banka Birleşti 40.000 TL Veriyor

KAYNAK: ilan365.net