SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye nakit ödeme yapılıyor. Son dakika haberi sonrasında 8.888 TL hesaplara geçiyor. Bu anlamda 2 banka Akbank ve İNG Bank birleşti.

SGK-SSK ve Bağkur'lu olupta kendi banka hesabı olan vatandaşlara kendilerine ait olan hesapları üzerinden 8.888 TL ödemeye anında internet bankacılığı vasıtasıyla yapılacak.  Emekli olan vatandaşlar kendilerine ait olan yeni açtıkları banka hesapları üzerinden alacakları şifreyle eş güdümlü mobil uygulamalar üzerinden istedikleri vakit müracaatlarını gerçekleştirerek kendi hesaplarına kredili mevduat hesabı olarak artı para alabilecek. Nakit gereksinimi olan emekliler amacıyla başlatılan son dakika kampanyasında 8888 TL ödeme alacak olan vatandaşlar bankaya müracaat gerçekleştirmek istiyorsa, emekli maaşı almış bulunduğu banka üzerinden prosedür yapması gerekiyor. 

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 8.888 TL ödeme

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 8.888 TL ödeme haberi geldi! 2 banka birleşti, son dakika... Emekli olan vatandaşlar amacıyla başlatılan son dakika kampanyasında 8888 TL ödeme alabilmek isteyen vatandaşlara ilk kampanya başlatan Akbank ve TEB Bank olmuştur. Emekli maaşınızı Akbank ve TEB Bank üzerinden alıyorsanız banka şubelerine gitmeden, müşteri hizmetleri numarası üzerinden ya da bankaların internet bankacılığı programı üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  Akbank ve TEB Bank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar amacıyla artı para olarak vermiş bulunduğu bu hizmet haricinde 3000 TL'ye varan emekli promosyonu olanağı da sunmaktadır. 

Emekli olan vatandaşlar, özel bankalar üzerinden emekli maaşını almıyorsa maaşını almış bulunduğu banka üzerinden de müracaatını gerçekleştirebiliyor.  Akbank, bu husus ile alakalı yapmış bulunduğu açıklama ardından emekli olan vatandaşlar amacıyla verilebilecek artı para miktarının yüksek limitli olması amacıyla banka kredi notunun yüksek olmasını istiyor. Tüketici kredisi olarak müracaat yapabildiğiniz gibi kredili mevduat hesabı olarak da müracaatınızı SMS ile Akbank üzerinden dilediğiniz vakit yapabilirsiniz. 
 

Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı! Mersin Üniversitesi 94 Personel Alımı İlanı Yayımladı! Şartlar Açıklandı!