SGK-SSK ve Bağkur'luya 15 gün içinde ödenecek! Bankalar ardı ardına açıklama yaptı: "hesapları kontrol edin" İşte tüm detaylar

Gözden kaçırmayın

Emekliye müjdeli haber son dakika geldi: EMEKLİ olan kişiler, 10.000 TL ödemeleri bankadan hesaplarına atabilecek Emekliye müjdeli haber son dakika geldi: EMEKLİ olan kişiler, 10.000 TL ödemeleri bankadan hesaplarına atabilecek

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlar amacıyla 15 gün amacıyla da başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar 20.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak bankalar üzerinden acil gereksinimleri amacıyla nakit kullanabilecek. Son günlerde bilhassa tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar belirti edilen gribi şartlarına makul olmaları halinde süratli bir şekilde Kredi tüketimine gerçekleştirebilmektedir. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlar emekli olmaları halinde emekli maaşları üzerinden yüksek limitli kredileri ile eş güdümlü bankaların o vatandaşlar bağlamında vermiş bulunduğu süratli kullanabilecek gelir belgesiz emekli kredisi kampanyaları da devam ediyor.  Özel bankalar bağlamında start verilen bu kampanyalar da başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar emekli olmaları ile eş güdümlü Artık kredi notunu dert etmeden 20.000 TL 3 sene ay vadeli tüketici kredisi kullanabilecek. 

İNG Bank bağlamında emekli olan vatandaşlara müjdeli haber 

İNG Bank emekli kişilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Nakit gereksiniminiz varsa İNG Bank şubeleri üzerinden ve İNG Bank resmi internet sitesi üzerinden emekli maaşını aracılığı ile kredi müracaatı yapabilirsiniz. İNG Bank emekli maaşı üzerinden tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar 3 sene vadeye kadar prosedür yapacak olan vatandaşlar amacıyla ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma olanağı sunmaktadır. 

İNG Bank şubeleri bağlamında oluşturulan işlemler ilaveten bankanın mobil programı üzerinden de internet bankacılığı aracılığı ile saat farkı olmadan yapılır. İNG Bank haricinde başka özel bankaları olan Akbank ve Garanti Bankası bağlamında emekli maaşı alan vatandaşlar banka şubelerine gitmeden emekli maaşı almış oldukları hesap üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebilir. Emekli olan vatandaşlar amacıyla kullanılacak olan 20.000 TL nakit kredi 15 gün amacıyla da hesaplarınıza yatacak ve düşük faiz oranları ile sizlere gelir belgesiz olarak kullanılacaktır.