SGK üzerinden son dakika haberi geldi, 50.000 TL ödeme alabilirsiniz

SGK destekli olarak Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından sizlere uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin SGK destekli 50.000 TL ödeme alabilmeleri için de bazı şartlar uygulamaları durumunda Kredi ödemelerini vereceğini açıkladı. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası yapmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli ödeme gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve SGK üzerinden emekli maaşı alması veya sigortalı olarak çalışmasını istemektedir.

Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası ve kamu Bankası olan Ziraat Bankası yaptıkları kampanyaları ile birlikte bireysel müşterilere uygun faizlerle kredi ödemelere devam etmektedir. mart ayı sonuna kadar devam edecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında SGK destekli olarak sizlere 50.000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verilirken nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşların uygun faizlerle kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak da hemen aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası bireysel tüketici kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi başvurusunda nakit kredi kullanacak olan kişilerin uygun faizlerle Ödeme alabilmeleri için öncelikli olarak başvuru yaparak ön onay almaları gerekiyor. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerindeki bankaların kendi ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran tüm vatandaşlar eksiksiz bir şekilde bu başvuru formunu doldurduktan sonra 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldıklarını göreceklerdir. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurularını banka şubeleri üzerinden mesai saatleri içerisinde bireysel müşteri temsilcisi üzerinden alarak sizlere aynı gün içinde onay verip bankadan çıkmadan hesabınıza 50 bin TL'ye kadar ödeme yapmaktadır.

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların aynı zamanda ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda Kredi ödemeleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden daha masrafsız bir şekilde verilmektedir.