SGK üzerinden de destek sağlanacak bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar anında başvuruda bulunabilecek. Peki başvuru koşulları neler? Nasıl alınır? Ayrıntılar neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Sigortalı olarak çalışma hayatında bulunan vatandaşlar için bankalar 5 bin TL'ye kadar destek ödemesi vereceklerini duyurdu. SGK aracılığıyla da destek verilecek olan bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşların emekli ve çalışan olmaları yeterli oluyor. Bankalar üzerinden verilecek olan 5 bin TL nakit kampanyasına katılım sağlamak isteyen kişiler, banka kredi politikalarına uygun bulunmaları ile beraber başvuruda bulunabilecek.

SGK Vatandaşlara 5 Bin TL Ödeme Verecek

Sigortalı olarak çalışmakta olan kişiler için bankalar 5 bin TL'ye kadar destek ödemesi vereceklerini ilan etti. SGK üzerinden de destek verilecek olan bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen vatandaşlar emekli ve çalışan olmak zorunda. Bankalar üzerinden gerçekleştirilen 5 bin TL ödeme kampanyasına katılım sağlamak isteyen kişiler, banka kredi politikalarına uygun olmaları halinde başvurularını yapabilecek. 

5 bin TL nakit için hızlı bir şekilde onay almak istiyorsanız, bankaların internet bankacılığı işlemleri ile beraber ya da kısa mesaj kredi işlemleri ile başvuru gerçekleştirebilir ve anında kredi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak sunulan bu kredilerde başvuruda bulunmak isteyenlerin banka notu 1.250 ve üzerinde olmalı. Kredi notu düşük kişiler, belirli koşullar dahilinde ihtiyaç kredisinden faydalanabilecek. 5 bin TL nakit kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyenler, aynı zamanda bankalardan aldıkları bu kredilerde 36 ay vadeye kadar geri ödeme tablosu gerçekleştirebilecek.

ING Bank 5 Bin TL Ödeme Desteği

5 Bin TL destek ödemesi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirilen kampanyalardan bir tanesi ING Bank tarafından duyuruldu. 50 30 numarasına, T.C. Kimlik numarasına ileterek kredi başvurusu yapabilecek kişilere 36 ay vadeye kadar bu bankalar üzerinden kredi çekebilecek. En yakın banka şubesi üzerinden ya da bankanın resmi internet adresi üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirebilir, sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

ING Bank resmi internet adresinden krediye yönelik ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. 5 Bin TL ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler, 50 30 numarasına kısa mesaj attıktan sonra banka 5 dakika içerisinde başvurunuzu değerlendirerek olumlu ya da olumsuz sonucu sizlere bildirecektir. Sizlerde resmi internet adresinden, müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılıktan ya da bizzat size en yakın şubeden krediye başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi Başvuru Adresi

5 Bin TL destek kredi kampanyasına başvuruda bulunmak için Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayabilir, resmi internet adresine giriş yapabilir, mobil bankacılığa girebilir ya da bizzat Garanti BBVA şubelerine müracaat ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişiler aynı zamanda kısa mesaj ile de işlem yapabilecek. Cep telefonunuzun mesaj kısmından kredi yazarak ardından T.C. Kimlik numaranızı yazarak boşluk bırakarak 44 25 e mesaj gönderebilirsiniz.