SGK ve Bağkur'lu emeklilere bayram havası estirecek haber! Tüm borçlarınız devlet desteği ile ödenecek. Acil tüketici kredisi kullanacak olan emekliler bağlamında kampanya başladı.

Gözden kaçırmayın

Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild

SGK ve Bağkur'lu emeklilere bayram havası estirecek haber! Tüm borçlarınız devlet desteği ile ödenecek. Emekli olan kişilerin emekli maaşı almış bulunduğu banka Akbank, İNG ve Finansbank eğer devlet destekli borç aktarımı kredisi kullanarak bütün banka borçlarınıza elveda diyeceksiniz.  Resmi gazetede yayınlanan Bu haber ile eş güdümlü yalnızca emekli olan kişilerin emekli maaşları üzerinden alacakları bu krediler ile eş güdümlü bankalar üzerinden kredilerine istedikleri vakit kullanabilecektir. Emekli maaşını Akbank, İNG ve Finansbank üzerinden alan vatandaşlar  maaşları üzerinden alacakları gereksinim kredisi kampanyası ile eş güdümlü bu krediyi ilaveten borç aktarımı olarak da kullanılabiliyor. 

Emekliye borç kapatma kredisi müracaatı nasıl yapılır? 

Bu bankalar üzerinden yalnızca emekli vatandaşlar amacıyla devlet destekli olarak ödenecek tüketici kredisi kampanyalarına katılmak isteyen şahıslar 35.000 TL'ye kadar 3 sene vadeli gereksinim kredisi ve borç kapatma kredisi kullanırken 50.000 TL üzerindeki kullanacakları bütün krediler de 2 sene vadeli olarak prosedür yapacaklardır. Nakit ihtiyacınızın olması halinde sizlerde  Akbank, İNG ve Finansbank ile iletişime geçerek borç aktarımı yapabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar Akbank, İNG ve Finansbank bağlamında emekli maaşı alıyorsa müracaatlarını süratli bir şekilde anında internet sitesi üzerinden müracaat formunu doldurarak prosedür yaparak müracaatını gerçekleştirebiliyor. Nakit gereksinimi olan emeklinin borç kapatma kredisi kampanyasına katılabilmesi amacıyla emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alması ve müracaat yapacağım bankanın da emekli maaşı Bankası olması gerekmektedir.

Akbank, İNG ve Finansbank üzerinden yapmış olduğunuz müracaat ardından banka sizlere belirti edilen Kredi şartlarına göre başka bankadaki olan güncel tüketici kredisi güncel kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabında olan tüm nakit borçlarınızı kapatarak tek bir bankada ödeme basitliği sağlayarak düşük faiz oranları ile prosedür yapılacaktır.