SSK-SGK ve BAĞ-KUR emeklilerine ikramiye müjdesi verildi. Bu anlamda yeni sene de zamlı maaşlarını alan emeklilere şimdi de promosyon müjdesi verildi. Öte yandan koşulsuz ve şartsız olarak 2 ikramiye de verilecek. 

Peş peşe emekliye ikramiye haberleri geliyor. SGK ve Bağkur'lu emekliye 2 maaş ikramiye ödemesi yapılacak! SSK, Bağ-Kur ve tüm emekliler ATM'den alabilecek! SSK-SGK ve BAĞ-KUR emeklilerine ikramiye müjdesi verildi. Bu anlamda yeni sene de zamlı maaşlarını alan emeklilere şimdi de promosyon müjdesi verildi. Öte yandan koşulsuz ve şartsız olarak 2 ikramiye de verilecek.  Bütün bankalar emeklilere promosyon konusu ile ilgili kesenin ağzını açmış durumda. Emekli olan kişilerin banka seçiminde ve maaşlarını taşımaları halinde aldıkları promosyonların yanı sıra bir maaş ikramiye talihi da doğmuş oldu. Bunun amacıyla bankalar her hangi bir ek şart gerekmiyor.

Emekli kişilerin hem promosyondan hem de ikramiyeden faydalanmaları amacıyla yapmaları gereken tek şey, almış oldukları maaşlarını üç sene süresince kalma taahhüdünde bulunarak alakalı bankayı seçmek yeterli olacak. Bütün bankalar promosyon ödemelerinde güncelleme yapmış durumda.

Emekliye kaç para veriliyor?

Emekli vatandaşlar amacıyla promosyonda yavaş yavaş sona gelindi. Gelecek sene kadar vatandaşlar promosyon amacıyla beklemek zorunda. Bilindiği gibi promosyon zamanı ise Nisan ayında sona erecek. Bu amaçla süreci kaçırmak istemeyen emeklilere bankaların vereceği promosyon şu şekilde gerçekleşecek;

Ziraat Bankası kaç para veriyor?

36 aylık taahhüt ile 500 TL ile 750 TL miktarları arasında promosyon ödemesi yapıyor. En yakın banka şubesine gidilerek müracaat yapılabilir.

TEB Bankası kaç para veriyor?

Emekli maaşını taşımaları durumunda 1 000 TL ile 1 600 TL miktarları arasında promosyon ödemesi yapacak. Ek şart istenmiyor. Emekli maaşının taşınması yeterli.

Garanti BBVA kaç para veriyor?

Bankada sürece devam ediyor. Emeklilere en düşük 1 000 TL ile en fazla 1 500 TL tutarında ödeme yapılacak. Emekli arkadaşını getiren vatandaşlara ek olarak 150 TL promosyon ödemesi de yapılıyor.

5 bin TL ikramiye verilecek! Emeklilerin hesaplarına yattı! 5 bin TL ikramiye verilecek! Emeklilerin hesaplarına yattı!

Yapı Kredi Bankası kaç para veriyor?

Promosyon konusu ile ilgili en bonkör banka olan Yapı Kredi Bankası 1 200 TL ile 1 750 TL arasında promosyon ödemesi yapıyor.

DenizBank kaç para veriyor?

Denizbank maaş taşıma durumunda 675 TL ile 1 000 TL arasında farklılaşan miktarda  promosyon ödemesi yapıyor. Şubeye gidilerek müracaat yapılabilir.