Günümüz şartlarında pek çok insan farklı nedenlerle kredi kullanmak durumunda kalıyor. Kampanyayı süresi içinde değerlendirmek oldukça önemlidir.

Başvuran hemen alıyor! SGK, Ziraat, Halkbank ve Garanti Bankaları devlet destekli olarak 30.000 TL veriyor! SGK destekli olacak şekilde kredi çekmek isteyenler şubelere gitmeden de işlem yapabiliyor. Başvurular için Ziraat, Halkbank ve Garanti Bankaları kullanabilir. Maaşlarını ve emekli aylıklarını SGK’dan alan kimseler bu bankalara başvurmaları halinde destekli biçimde kredi kullanabilecekler. Kampanyayı süresi içinde değerlendirmek oldukça önemlidir. SGK’lı iseniz bankalardan kredi çekmeniz sizin için çok daha kolay olacaktır. İhtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmadan kredinizi çekmek için başvurunuzu yapmalısınız.

SGK Destekli Kredi Başvuruları

Nakit gereksinimi duyan kişiler için oldukça etkili ve hızlı bir çözüm olması bekleniyor. En önemli yanı ise yalnızca SGK bünyesinde çalışanlar değil buradan emekli olmuş olanların da yararlanabilmesidir. Başvuru yapan kişiler beş dakika gibi sürelerde sonuçlarını alabilmektedir. Onay alan krediler de hızlı bir şekilde müşterinin hesabına geçer.

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

İlk taksitlerinin ödemesini üç ay gibi bir süreyle erteleme imkanının da olması nakit ihtiyacı olan kişiler için büyük bir kurtarıcı olacak gibi görünüyor. Başvuru yapmak isteyenler en yakın şubelere gidebilir ya da internet bankacılığından adımları takip ederek başvurularını yapabilir. Bu fırsattan yararlanmak için kampanyanın süresini geçirmemeye dikkat etmek önemlidir.

ilan365.net özel haber