Milyonlarca emekliye müjdeli haber. SSK, Bağkur ve memur emeklisine müjde geldi. O Paralar hesaplara yatırılmaya başlandı.

Milyonlarca emekli için beklenen haber SGK'dan geldi. SGK, SSK, Bağkur ve Memur emeklileri için başvru yapmaları halinde ödeme alabileceklerini açıkladı. Başvuru yapan tüm emeklilerin banka hesabına yatıyor. Adeta büyük fırsat kapıya geldi. SSK, Bağkur ve Memur emeklilerini ilgilendiren önemli gelişmenin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı! Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı!

Son dönemde emekliler için müjdeler peş peşe gelmeye devam ediyor. Özellikle özel bankaların son dönemde rekabeti tırmandıran emekli promosyon kampanyaları ile birlikte emeklilere 10.000 TL'nin üzerinde karşılıksız nakit ödemeleri yapılıyordu. Bankalar arasında giderek artan rekabet emeklinin cebine yansımaya devam ediyor. Emekli vatandaşlar, emekli aylıklarını kampanyalarını duyuran bankalara taşımaya karar verip 3 yıl boyunca taahhüt imzalamaları halinde 10.000 TL'nin üzerinde karşılıksız geri ödemesiz promosyon alabiliyor. Son müjde ise İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası emekli maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere karşılıksız promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

SSK, Bağkur ve Memur Emeklilerine Karşılıksız 7500 TL Fırsatı

Son dakika müjdesi İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası da diğer özel bankalar gibi emekliler için promosyon kampanyasında kesenin ağzını açtı. İş Bankası tarafından yapılan duyuru ile SSK, Bağkur ve Memur emeklilerine ayrım yapılmaksızın 7.500 TL'Ye kadar promosyon ödeneceği açıklandı. Milyonlarca emekli bu kampanyanın duyurulması ile birlikte soluğu İş Bankası şubelerinde aldı. Emekli aylığını İş Bankası'na taşıyıp 3 yıl boyunca kalma sözü veren tüm emekliler, 7.500 TL'ye kadar karşılıksız ve geri ödemesiz nakit promosyon alabilecek. 31 Ekim Pazartesi günü ise son tarih olarak açıklandı. 

İş Bankası'ndan 7500 TL promosyon ödemesi almak isteyen tüm emeklilerin 31 Ekim 2022 Pazartesi günü mesai saatlerinin bitimine kadar İş Bankası şubeleri veyahut diğer kanallar üzerinden
promosyon başvurusu yapması gerekmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İş Bankası'nın 7.500 TL emekli promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen tüm emekliler, İş Bankası şubelerine gitmeden kolayca başvuru yapabilecek. İşCep uygulaması veyahut İş Bankası İnternet bankacılığı uygulaması ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası şubelerine giderek de başvurunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.