Şu zamanlarda emekli maaşınız bağlamında yeni kampanya bilgileri geliyor. Haberimizde aktaracağımız kampanyaya katılmanız halinde 4000 TL ödeme var

Emekli vatandaşlar için son dakika nakit para kampanyaları yapılıyor. SGK'lı Bağkur'lu emekli için sabah duyurusu! Maaş alanlar 2000 ile 4000 arasında ödeme alacak... Emeklilere verdiği emeklilik teşvikleri ile alakalı son dakika duyuruları yapılacak. Belirli koşullar sağlandığı takdirde, bankalar vasıtasıyla başvuran vatandaşlar 3 dakika içinde emeklilik promosyon ödemesi alabilecektir. Genellikle özel banka kampanyaları vasıtasıyla 1000 TL, 3000 TL ve 4000 TL emeklilik promosyonları elde edebileceksiniz.

TEB Bank emekliye promosyon veriyor

TEB Bank son dönemde yaptığı kampanyalar bağlamında oldukça fazla şekilde ilgi çekmeye devam ediyor. Bu banka, tüketicikredisi kullanmak isteyen emekliler ya da yüksek emekli promosyonu alabilmek isteyen emekliler amacıyla prosedür yapabilmektedir. Emekli maaş müşterileri bankadan 4000 TL'ye kadar emekli maaşı kampanyasından yararlanabilecek. TEB Bank'ın resmi internet sitesinde duyurulan bu uygulama kapsamında 3 sene süre ile emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'ndan alanlar 4000 TL'ye kadar ödeme alacak. Hem de en az 4000 TL ödeme alabilmek amacıyla banka eğer isterseniz sizlere nakit avans başvurusu imkanı da sağlamaktadır. En uygun faiz oranları ve ödemeleri bankanın şubelerinde veya banka tarafından kullanılan mobil uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. 

Ancak ise başka husus ise ne yazık ki, 2500 TL'den daha az maaş alanlar ise maalesef bu yüksek para ödemelerini alamayacaktır. Emekli maaş promosyonu alabilmek isteyen emekliler, banka ile üç senelik bir sözleşme imzalamalıdır. Bu sözleşme, bir banka şubesinde şahsen ya da bankanın internet sitesinde online olarak doldurulabilir.

Maşınızı isterseniz taşıyın 

Emekliler isterlerse hür iradeleri ile banka seçme şansına sahiptir. (SSK) SGK ya da e-devlet sitesi üzerinden bankaya uğramadan maaşınızı aktarabilirsiniz. Maaş aktarımı işlemleri ve emekli maaşınızdan nakit para çekme işlemleri de dahil olmak üzere anında şimdi TEB Bank'ı kullanabilirsiniz. TEB Bank bankasından emekli maaşı alan vatandaşlar bankanın kredilendirme faaliyetlerine katılma hakkına sahiptir. Bu şekilde hem gereksinim kredisi hem de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Sonuç olarak, tüketici kredisi çekmek isteyen her vatandaşın kurallara uyması durumunda bunu yapmasına izin verilecek. Daha çeşitli veriler bankanın resmi internet sitesinde mevcuttur.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor? Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor?