SGK'lı Olanlara Güzel Haber, Maaşınızın 30 Katına Kadar Nakit İmkanı Verecek Olan 3 Banka Ortak Duyuru Paylaştı

SGK'lı Olanlara Son Dakika Haberi: Maaşınızın 30 Katına Kadar Nakit İmkanı Verecek Olan 3 Banka Ortak Duyuru Paylaştı. Sizlerde nakit sıkıntınız varsa, SGK'lı maaşınızın üzerinden maaşın 30 katına...

Ekonomi 21.07.2021 - 09:27 21.07.2021 - 09:27 Vural Pars

SGK'lı Olanlara Son Dakika Haberi: Maaşınızın 30 Katına Kadar Nakit İmkanı Verecek Olan 3 Banka Ortak Duyuru Paylaştı. Sizlerde nakit sıkıntınız varsa, SGK'lı maaşınızın üzerinden maaşın 30 katına kadar hemen nakit alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapmak için banka kredi notunuzu uygun olması gerekiyor. Banka kredi notu uygun olan müşteriler başvuru yaptıkları zaman değerlendirmeye girer ve bu değerlendirme sonucu onay alanlar Kredi notunun en az 1200 üzerinde olması durumunda kredi alabilirler. Çünkü bankalar kredi değerlendirmelerini daha önceki banka çalışmalarınız incelemesi sonucunda sizleri verecektir. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Garanti Bankası maaşın 30 katına kadar kredi başvurusu

Garanti Bankası maaşın 30 katına kadar kredi kampanyası başlatmıştır. Sizlerde bu bankadan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Kredi sonucuna göre banka 100 bin TL'ye kadar sizlere maaşınızın 30 katına kadar kredi vermektedir. 3500 TL maaş alan birisi 100.000 TL ihtiyaç kredisi bu bankadan kullanabilir. Bankanın istediği kredi notuna uygun olmanız ve en az 3 aylık sigortanızın olmasıdır. Başvurular sadece banka şubelerinden kimlikle yapılmaktadır. Aldığınız Kredilerde 36 ay vade yapabilir 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Şekerbank maaşın 30 katına kadar kredi kampanyası

En az 3 aylık sigortalı çalışansanız Şeker Bank şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve maaşınızın 30 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. 2500 TL maaş aldığınızı varsayarsak, 75000 TL ihtiyaç kredisi almanız mümkündür. Kredi başvurusu sonrasında banka sizlere değerlendirme sonucunu verir ve kredi ona göre kullandırılır. 75 bin TL kredilerde 36 ay vade yapabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredilerinde banka ayrıca borç kapatma kredisi de sizlere vermektedir. Borç kapatma kredisi adı altında verilen bu krediler de işlem ücreti uygulanmaz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman kredi kartı borçlarını ve kredi borçlarının hesaplanarak tek bir bankada toplanır. Bu krediler transfer kredileridir.

Halkbank maaşın 30 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu

Halkbank üzerinden de maaşın 30 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Maaşınızın 30 katına kadar online veya banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için banka şubesine giderseniz bankaya kimlik ve gelir belgenizi vermeniz gerekiyor. Eğer bu bankadan maaş almıyorsanız bankanın size özel kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Maaş alan müşteriler ise maaşın 30 katına kadar uygun faiz ile kredi kullanabilir. Halkbank 200 bin TL'ye kadar müşterilerine ihtiyaç kredisi aynı gün içerisinde vermektedir. 200.000 TL kredi kullandığınızda banka sizlere 36 ay vade yapacak ve bu kredi 3 ay ertelemeli olarak kullanacaksınız. Halkbank gibi Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de maaşın 30 katına kadar kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@