SGK'lı olarak çalışan kişilere müjdeli Haber geldi, 200.000 TL Kredi Veriliyor

SGK'lı olarak çalışan kişilere müjdeli Haber geldi, 200.000 TL Kredi Veriliyor. 200.000 TL kredi almak isteyenler artık kolay onay alacak...

Ekonomi 13.09.2021 - 12:02 13.09.2021 - 12:02 Vural Pars

SGK'lı olarak çalışan kişilere müjdeli Haber geldi. 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek SGK'lı olarak bir işyerinde çalışıyorsanız ve en az 6 aydır aynı işyerinde sigortanız yatıyorsa 200 bin TL'ye kadar kamu bankaları üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler banka kredi notu uygun olması durumunda hemen kredi onayı alabileceklerdir. SGK'lı olarak iş yerinde çalışan müşteriler 200.000 TL kredi kullanmaları durumunda diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarında kapatabileceklerdir. 

Ziraat bankası'ndan dev kampanya başladı. 200 bin TL'ye kadar onay veriliyor.

Ziraat Bankası 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına SGK'lı olarak çalışan kişilere vermeye başladı. 200 bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar verip taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yaparak Ziraat Bankası üzerinden düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. SGK'lı olarak çalışan kişilerin Ziraat Bankası üzerinden maaş almaları durumunda daha düşük faiz oranları ile işlem yapabilmektedirler. Ziraat Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Halkbank'tan 200 bin TL'ye kadar aynı gün içinde onay...

Halkbank üzerinden de 200 bin TL'ye kadar aynı gün içerisinde onay alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Halkbank üzerinden 200 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler belirtilen şartlar dahilinde kredi kullanmak istiyorlarsa en az 6 aydır sigortası olması ve 1100 ve üzerinde kredi notu olması gerekmektedir. Halkbank vermiş olduğu 200 bin TL ihtiyaç kredisi de sizlerin diğer banka borçlarında kapatmak isteyecek. Halkbank şubelerinden Halkbank müşteri hizmetlerinden ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapılıyor.

sgkli-olarak-calisan-kisilere-mujdeli-haber-geldi-200000-tl-kredi-veriliyor1

Vakıfbank SGK lı çalışanlara 200 bin TL verecek...

Vakıfbank düşük faiz oranları ile 200 bin TL'ye kadar kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hemen banka şubelerine giderek alabilecekler. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan kişinin sigorta durumuna baktıktan sonra banka kredi notu ve banka kredi siciline bakarak onay verecektir. 36 ay vadeli verilen bu kredilerin ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı da bulunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@