Günümüzde herkes, bankalarla iş yapmakta ve nakit ihtiyacı gibi zor zamanlarda bankaların sunduğu eşsiz kredi imkanlarını değerlendirmektedir. Ülkemizdeki kamu ve özel bankalar, kredi imkanları açısından oldukça avantajlı ve müşteri odaklı ürünler sunsa da vatandaşlar bu konuda çekinceler yaşayabiliyor ve bu durumda bankalar da vatandaşlardan bazı hususları talep edebilmektedir.

Bankalar, müşterilerinden düzenli bir gelir sahibi olmalarını, kredi notlarının iyi ve yüksek seviyede olmasını, bazı özel durumlarda kefil bilgisini talep edebilmektedir. Hal böyle olunca ev hanımları gelirleri olmadığı için bu şartların bazılarını yerine getirmede güçlük yaşıyorlar. Ancak bazı bankaların ev hanımlarına yönelik son girişimleri, düzenli geliri olmayan ev hanımlarını da kapsıyor. Yeni yıla sayılı günler kalan bu zaman diliminde bazı bankalar, bu kampanyalar ile ev hanımların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Garanti BBVA

Garanti Bankası, düzenli bir maaşı olmayan ev hanımları için tam 30 bin TL’ye varan ihtiyaç kredi fırsatını sunuyor. Bu kredide faizleri olabildiğince düşüren Garanti Bankası, %1,49 faiz oranıyla kredilerini sunuyor. Buna ek olarak 36 aya varan taksit imkanını da veren Garanti BBVA, ev hanımlarının isteklerini gerçekleştirmiş oluyor. Eğer siz de Garanti’nin yüz güldüren kredi kampanyasına başvurmak istiyorsanız zaman kaybetmeden Garanti BBVA uygulaması ya da resmi internet sitesine giriş yaparak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank

VakıfBank, kredi sunarken düzenli gelir sahibi olma şartını kaldırarak ev hanımlarına büyük bir fırsat sunmuş oldu. Bu kredide belirli bir miktar belirtmeyen VakıfBank, ev hanımlarının ihtiyaçlarına göre değişken oran uygulayarak kredileri verecek. 36 aya varan vade seçeneği ile VakıfBank kredi isteyen ev hanımlarına teminat için bir kefil şartı aramaktadır. Kredinin geri ödeme sürecinde ise 3 aylık erteleme imkanı da sunulmaktadır.

sgksi-olmayan-ev-hanimlarina-mujdeli-son-dakika-haberi-sartsiz-40000-tl-odeme-yapilacak

TEB

TEB; zaman kaybetmeden ev hanımlarından herhangi bir şart, koşul, ve de belge talep etmeden kredi vermeye başladı. TEB’in kredisinde 40 bin TL’ye ulaşan bir miktar belirlenmiştir. Ayrıca 3 ay ila 36 ay arasında taksit imkanı da sunuluyor. Geri ödeme sürecinde ise 3 aylık erteleme imkanı veren TEB, ev hanımlarını da memnun ediyor.