Shakira prenses Diana'nın intikam elbisesi olarak bilinen siyah mini Christiana Stambolian elbisesini geçtiğimiz günlerde Cannes Film festivalinde giydiği ortaya çıktı!

Barcelona'lı futbolcu Gerard Pique tarafından aldatılan Shakira meğer ihaneti biliyormuş ve ortaya çıkarmış!

Dünyanın en ateşli kadını olarak gösterilen Shakira aldatıldı! Barcelonalı futbolcu Pique 10 yıllık eşi 2 çocuğunun annesi Shakira'yı 20'li yaşlarında sarışın bir etkinlik hostesiyle aldattı. 

Shakira geçtiğimiz günlerde katıldığı Cannes Film Festivalinde giydiği intikam elbisesiyle meğer mesaj vermiş!

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Cannes Film Festivalinde Shakira'nın üzerindeki kıyafetin prenses Diana'nın intikam elbisesi olarak bilinen Christiana Stambolian siyah mini elbisi ve boynundaki mücevher ile intikam kombini olarak nam salan aynısı olduğu görüldü.

Geçtiğimiz günlerde de Yasak Elma dizisinde fenomen karakter Yıldız kocası tarafından aldatıldığını öğrendiğinde bu elbiseyi giymiş ve prenses Diana hatırlatılmıştı.

Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli?

Shakira'nın prenses Diana'nın intikam elbisesi olarak bilinen Christiana Stambolian elbisesini andıran bir elbiseyi geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Cannes Festivali'nde giydiği ortaya çıkması üzerine Shakira'nın ihaneti bildiği ve bunun üzerine yakaladığı ve magazine servis ettiği iddia edildi.