İspanyol futbolcu Gerard Pique 10 yıllık eşi çocuklarının anası dünyanın en ateşli kadını olarak gösterilen Shakira'yı aldattığı ortaya çıkmıştı. Shakira kocası Pique'yi başka bir kadınla suç üstü yakalamıştı

Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir? Masaj Mahkemelik Oldu! Nefise Karatay'a Masaj Odası Cezası 4 Yıl Hapis! Tolga Balta Kimdir?

Barcolana'lı futbolcu Gerard Pique 2 çocuğunun annesi 10 yıllık eşi dünyanın en ateşli kadını olarak gösterilen Shakira'yı aldattı! 

İspanyol futbolcu Gerard Pique'nin Shakira'yı aldatma haberleri gündeme bomba gibi düştü. Pique'nin Shakira'yı takım arkadaşının annesi ile aldattığı iddia edilse de bir başka iddiası 20 yaşındaki etkinlik hostesi sarışın bir kızla aldattığı iddiaları var. 

İhanet iddiaları sonrası Shakira'dan ilk hamle geldi!

BJbnr7ogCUa55AelcTenFg

Sosyal medyada Shakira'nın nasıl aldatıldığında dair şaşkınlık üzerinden mizah şöleni yapılsa da Shakira'dan ilk intikam hamlesi geldi.

Kariyerinin en hızlı zamanında ve güzelliğinin zirvesinde İspanyol futbolcu Gerard Pique ile evlenerek hayatının evresini değiştiren Shakira bu vefasını iahnetle ödedi.

İkilinn aslında uzun süredir aralarının bozuk olduğu sosyal medyadan bibirileri ile paylaşım yapmadığı iddia edilyordu. Hatta iddialara göre Gerard Pique bu ihanette bilerek bile yakalanmış olabilir. 

Peki Shakira ne yaptı?

İhanet sonrası Shakira'dan ilk hamle geldi. Shakira Instagram hesabından Henry Cavill, Scott Eastwood, Chris Evans, Sam Heughan gibi yakışıklı oyuncuları takibe aldı!