Show TV ekranlarının yeni dizisi Baba muhteşem oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile bu akşam yayın hayatına başlıyor. Peki, Baba dizisi uyarlama mı? Show TV Baba dizisi hangi filmden, kitaptan ya da diziden uyarlama?

Show TV ekranlarında Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Baba bu akşam itibarıyla yayın hayatına başlıyor. Yayınlanan tanıtım filmleri Birgül güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile dikkatleri çekmeyi başaran Baba dizisi ile ilgili merak edilen birçok Detay bulunuyor. Peki, Show TV'yi Baba dizisi uyarlama mı? Baba dizisi hangi filmden, kitaptan ya da diziden uyarlama?

Bu sezonun en çok beklenen yapımları arasında yer alan Baba dizisi nihayet bu akşam Show TV'de başlıyor. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosu kadar etkileyici hikayesi ile de dikkatleri çekiyor. Ekran başında izleyenler yayınlanan tanıtım filmlerinden çok etkilendiklerini dile getirirken aynı zamanda dizi ile ilgili birçok ayrıntıyı da merak ediyor. Peki, Show TV Baba dizisi uyarlama mı? Baba dizisi hangi diziden, filmden ya da kitaptan uyarlama?

show-tv-baba-dizisi-uyarlama-mi-baba-dizisi-hangi-filmden-kitaptan-diziden-uyarlama-2

Baba dizisi uyarlama mı?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Baba dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılan konular arasında yer alıyor. Ancak Baba dizisi uyarlama bir dizi değil. Dizinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alırken yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

Baba dizisi oyuncu kadrosu kimler var?

Show TV'nin yeni dizisi Baba oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizinin başrollerini Haluk Bilginer ve genç oyuncu Tolga Sarıtaş üstleniyor. Baba dizisi oyuncuları ve karakterleri ise şu şekilde;

Haluk Bilginer - Emin Saruhanlı

Tolga Sarıtaş - Kadir Saruhanlı

Beril Pozam - Sevil Öztürk

Ayda Aksel - Fazilet Saruhanlı

Özge Yağız - Büşra Kalkan Saruhanlı

Hakan Kurtaş - İlhan Karaçam

Bihter Dinçel - Münevver Şahin Saruhanlı

Taner Rumeli - Servet Saruhanlı

Deniz Hamzaoğlu - Yaşar Saruhanlı

Zeynep Tuğçe Bayat - Şahika Saruhanlı

Özge Özacar - Cansu Erim

Damlasu İkizoğlu - Kübra Saruhanlı

Oktay Çubuk - Kadircan Saruhanlı

Begüm Akkaya - Vildan

Zeynep Diker - Zeynep Saruhanlı

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak? Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak?

Kayra Sır - Ecrin Saruhanlı

Sedef Akalın - Binnur Saruhanlı

Macit Koper - Ferit Karaçam

Nihan Okutucu - Uğur Birmay

Cem Uslu - Ceyhun Kömürcü

Tolga Sala -

Alper Çankaya - Ahmet Kalkan

Osman Akça - Burak Aslan

Yağız Saylağ - Yusuf Emin Saruhanlı