Show TV Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Çukur dizisi neden bitiyor neden final yapıyor? Çukur finalde Yamaç ve Ayşe öldü mü? Çukur dizisinin finali ve detaylar haberimizde…

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 14:48 07.06.2021 - 14:56 Volkan Arık

Show TV ekranlarında Pazartesi gecelerinin lideri Çukur dizisi final bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Sevilen diziyi yakından takip eden izleyiciler tarafından hala da reytinglerde istediği başarıyı almasına rağmen final kararı veren dizinin neden final yaptı mı merak ediliyor. Peki Çukur neden final yapıyor? Çukur Yamaç ve Ayşe öldü mü?

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur 131. final bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Çukur final 7 Haziran Pazartesi günü yayınlanırken izleyiciler ise şimdiden çukur dizisi neden final yapıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bu akşam son kez izleyici karşısına çıkacak olan dizinin finalinde yaşanacaklar da merak ediliyor. Peki Çukur neden final yapıyor? Çukur final de Ayşe ve Yamaç öldü mü?

ÇUKUR NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Show TV'de pazartesi akşamları 4. sezonunda da büyük başarıyı yakalamayı başaran Çukur dizisi 131. final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Reytinglerdeki başarısına rağmen final yapan dizinin neden final kararı aldığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çukur dizisinin yapımcıları diziyi tadında bırakma kararı aldıklarını ve başarısına rağmen final yapıldığını açıkladı.

show-tv-cukur-neden-final-yapiyor

7 HAZİRAN ÇUKUR FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çukur 7 Haziran final bölümü dizinin hayranları tarafından büyük heyecanla bekleniyor. Final bölümünde hem Koçovalı Ailesi hem de Çukur Ailesi hayatlarının en büyük sınavı için ter dökecek. Çukur final bölümü ne geçmişten gelen hesaplaşmalar damga vuracak. Aynı zamanda finalde birçok veda da yaşanacak. Tansiyonun bir an bile düşmeyeceği final bölümünde Koçovalılar birçok mucizeye de şahitlik edecek. Unutulmaz bir final bölümüyle ekrana veda edecek olan Çukur dizisinde her şey sil baştan yaşanacak.

show-tv-cukur-neden

ÇUKUR YAMAÇ VE AYŞE ÖLDÜ MÜ?

Koçovalılar Yamaç ve Efsun’un düğünü sonrasında mahalleye geri döner ve Çukur'un amca ile Şahram tarafından ele geçirildiğini görür. Koçovalı Kardeşler şimdilik çukurdan çıkmak zorunda kalır ancak yeni bir planla amca ve Şahram’a karşı saldırı başlatır. Şahram ise Yamaç'ın bu oyununu fark eder ve yeni bir atağa geçer.

Üstelik Şahram koçovalıların kaldığı güvenli evi de tespit eder ve adamlarına saldırmaları emrini verir. Evde bulunan kadınlar saldırıya karşı bir mücadele içerisine girer ve güçlükle de olsa güvenli evden çıkarlar. Yamaç, Vartolu, Cumali, Medet ve Metin ise Eve geri döndüklerinde kadınların evde olmadığını görür amcanın eline düştüklerini düşünerek kendini feda eder.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@