Show TV yeni dizinin gözünün yaşına bakmadı, fişini çekti! Başrol uyumsuzluğu final getirdi, yayından kaldırılıyor

Show TV final haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı, Ramo, Arıza, Çukur ve Alev Alev gibi reyting rekorları kıran dizileri yayından kaldıran Show TV yeni diziyi de hiç acımadı.

Dizi Haberleri 29.06.2021 - 10:14 29.06.2021 - 10:27 Volkan Arık

Show TV'de bu sezon birçok dizi final kararı aldı kanal adeta küllerinden doğarak yeni bir yapılanmaya gitti. Hatta öyle ki Ramo Çukur Alev Alev Kuzey Yıldızı gibi reyting rekortmeni diziler bile ekranlara veda etti. Yeni sezonda yepyeni yapımlarla izleyici karşısına çıkan Show TV'den yeni bir final kararı daha geldi. Ufacık bir reyting kaybına bile tahammülü olmayan kanalda veda edecek yapım ise herkesi şaşkına çevirdi. Hiç kimse kanaldan böyle bir karar bekleniyordu ancak başrol uyumsuzluğu nedeniyle dizinin final yapacağı iddiaları kulislerde dolaşmaya devam ediyor.

Yeni sezonda izleyicilerin karşısına yepyeni yapımlarla çıkmak isteyen Show TV eski yapımların bir bir fişini çekiyor. Son olarak kanalda cam tavanlar dizisi izleyici karşısına çıkmıştı. Ancak bu dizide de başrolü uyumsuzluğu sık sık sosyal medya üzerinden eleştiri almaya başladı. Genç oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral'ın başrollerini paylaştığı diziye bir şans daha vermeye karar veren Show TV ise başka bir yapımının final kararını açıkladı.

show-tv-yeni-dizinin-gozunun-yasina-bakmadi-fisini-cekti-basrol-uyumsuzlugu-final-getirdi-yayind-1

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW EKRANA VEDA EDECEK

Stok bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Güldür Güldür Show 2 Temmuz akşamı sezon finali yapacak ve izleyicilerin karşısına çıkmayacak. Ancak şu an için final kararı netleşmiş değil O nedenle yaz arasının ardından Ali Sunal'ın sunduğu programın yeniden ekranlarda olacağı tahmin ediliyor. Fakat reytinglerinin düşük olduğu da bilinen program için her an final kararı alınabilir çünkü Show TV ani verdiği kararlarla biliniyor.

show-tv-yeni-dizinin-gozunun-yasina-bakmadi-fisini-cekti-basrol-uyumsuzlugu-final-getirdi-yayind-3

REKORTMEN DİZİLERİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMADI

Show TV Bu sezon peş peşe rekortmen dizilerin peşini çekti. Uzun yıllardan beri ekranlarda olan ve ilgiyle takip edilen çukur dizisi ise bu dizilerin başında geliyordu. Show TV'de 4. sezon boyunca yayınlanan ve izleyicileri her bölümü ile ekran başına kilitleyen çukur geçtiğimiz haftalarda final yaparak veda etti. Bunun yanında Show TV'de veda eden diğer bir reyting rekortmeni dizisi ise Ramo oldu. Ramo dizisinde iki sezon boyunca Show TV'de rekordan rekora koşarken bu sezon ekrandan kaldırıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@