Show Tv'den Flaş Karar! 1'i Hariç Tüm Dizilerini Kaldırdı! Hepsine Final Çekin Yazısı Gönderdi!

Show Tv'den radikal değişiklikler! Tüm dizilerinin üzerini çizdi! Hepsine final bölümü çekin yazısı gönderdi!

Dizi Haberleri 18.05.2021 - 16:33 18.05.2021 - 16:34 Ece Sahan

Show Tv'den flaş radikal hamleler! Reyting rekortmeni dizileri dahil hepsine final yaptırıyor! 

Yaz sezonuna baştan aşağı yeni bir şekilde girmeye kararlı olan Show Tv'den büyük karar! Tüm dizilerinin final kararını onaylayan Show Tv'ye dizilerin hayranlarından büyük tepki.

TEKER TEKER FİNAL YAPTIRMIŞTI

Önce reytinglerde zirve olan başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo'ya final yaptırtarak büyük tepki alan Show final kararını ardı ardına vermeye devam ediyor. Ramo hayranlarının Ramo Final Olmasın sosyal medya çalışmasına rağmen diziyi daha da erken bitiren Show Tv adeta dizi kıyımı yapıyor!

Ramo'nun yanı sıra büyük umutlarla çektiği Arıza dizisine de şans tanımayan Show başrollerinde Ayça Ayşin Turan, Tolga Sarıtaş, Olgun Toker, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı diziyi de ani bir finalle bitirerek yeni sezonda yerin yok demişti.

Show Tv'de reyting rekorları kıran dizi başrollerinde Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı ve hala büyük bir ilgi ile izlenen Çukur'unda final yapacağı açıklanmıştı.

Kanal bir başka reyting rekorları kıran başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıha Güner'in yer aldığı dizisi Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisine de final yaptırarak tepkileri iyice kendine çekmişti. 

FİNALE DOYMUYOR! DİZİ KIYIMINA DEVAM

Show Tv'den final kararları devam ediyor. Kanal kadına karşı şiddete dikkat çeken başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı ve ilgiyle takip edilen dizisi Alev Alev'in de finalini öne aldırdı. Alev Alev dizisi de önümüzdeki haftalarda ekranlara final yaparak veda edecek.

Kanalda kalan tek dizi ise isim değiştirerek yaz döneminde sıfırdan başlayacak. Kırmızı Kamyon adıyla yayınlanan ve reytinglerde varlık göstermeyen dizisi isim değiştirerek Kahraman Babam adıyla yeni bir başlangıç yapacak. Bu ilginç değişikliğin ne getireceği merak ediliyor.

Show Tv tüm dizilerini kaldırdı. Peki 7 gün boyunca kanalda ne yayınlanacak? Kanal yönetimi ekranların eğlenceli programı Güldür Güldür'ün yayın saatini 2 güne çıkararak gün dolduracak. Ayrıca kanalın yeni dizisi Cam Tavanlar'a büyük bir umut bağladığı öğrenildi. 

Şimdilik Show Tv yaz döneminde Cam Tavanlar, Kahraman Babam ve Güldür Güldür ile ekranlara gelecek. Kanalın yeni sezon için yeni programlar ve yeni diziler için çalışma yaptığı da öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@