Sıcak Haber Sabah Geldi: Bugün Başladı, 13-15 Eylül Arası Kimlik Numaranıza Göre 40.000 TL Verilecek...

13 Eylül ve 15 Eylül arasında TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte kimlik numaranıza göre, 40000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsanız aşağıdaki bankalar üzerinden başvuru gerçekleştirmeniz isteniyor.  

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda şartlar dahilinde aynı gün içinde kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır. 

Sadece özel bankalar değil, kamu bankaları ve özellikle kredi kullanacak olan kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorsa, özel bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de nakit ihtiyacı olabilmektedir. 

Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Tc kimlik numarası üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında kredi ödemesi almak isteyen kişilerin kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda emekli ve çalışan olarak bireysel kredi kullanabilir. 

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde gerçekleştirebiliyor. Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 5 dakika içerisinde verilecek olan bu kredi Akbank Direkt uygulaması üzerinden hesaplarınıza yatıyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Akbank üzerinden SMS ile kredi kullanmak istiyorsanız da kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterlidir. 

DENİZBANK

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka hesabınızın olması ve mobil uygulama üzerinden kredi işlemlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasında yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermesi durumunda kredi başvurusu alınacaktır. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında ise sizleri 40000 TL ödeme verilmesi durumunda 36 ay vadeli düşük faizli ve masrafsız kredi seçeneklerinden faydalanmanıza olanak sağlanacaktır.