Sicili bozuk olanlara özel formül! 30.000 TL teminatsız, belgesiz, imzasız, düşük faizli kredi!

Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar özel formülü açıkladı. Kolay kredi çekmenin detayları haberimizde…

Ekonomi 11.08.2021 - 11:55 11.08.2021 - 11:55 Volkan Arık

Bankalara taksitlerini ödemeyen ya da geç ödeme yapanların kredi sicilinin olumsuz etkilendiğini hatta kredi notu düşük olduğu için yeniden kredi çekemediklerini biliyoruz. Bu haber kredi sicili kötü olanlara müjde gibi gelecek. Çünkü bankalar kredi notu düşük ve kredi sicili bozuk olanlara yeni kredi kampanyası başlattı. Teminat yok, kefil yok, gelir belgesi yok. Hemen başvuru yaparak 30.000 TL’ye kadar kolay kredi alabilirsiniz. İşte kredi sicili bozuk olanlara kolay kredi veren bankalar…

Sicili bozuk olanlara özel formül! 30.000 TL teminatsız, belgesiz, imzasız düşük faizli kredi. Bankalardan gelen bu müjdeli haber kötü kredi sicili nedeniyle kredi çekemeyen ve borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşların yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Eğer bankalara zamanında ödeme yapmadığınız için kredi notunuz düştüyse bankalar kredi vermiyor. Bu durumda borçlarınızı ödemek ve kapatmak daha da zor hale gelebiliyor. İşte bankalar kötü kredi sicili olanlara özel formül üretti. Herhangi bir belge, kefil ya da teminat göstermeden artık bankalardan 30.000 TL’ye kadar kredi çekmenin önü açıldı. İşte kredi notu düşük olanlara ve kara listede olanlara kredi veren bankalar…

sicili-bozuk-olanlara-ozel-formul-30000-tl-teminatsiz-belgesiz-imzasiz-dusuk-faizli-kredi-2

HANGİ BANKALAR SİCİLİ KÖTÜ OLANLARA KREDİ VERİYOR?

Eğer kredi notunuz düşükse ve siciliniz bozuksa bankaların kampanyalarını takip ederek kredi alma imkanını elde edebilirsiniz. Tamamen size özel kampanyalara yönelmeniz gerekiyor. Çünkü bankaların kredi ve kredi kartı kampanyalarına başvuru yapmanız ve onay alamamanız halinde kredi notunuz düşmeye devam ediyor. Bu nedenle kredi başvurusu yapmak istediğiniz bankaya hesap açıp bir miktar para yatırmak ve ardından da otomatik fatura talimatı vermek bankayla ilişkilerinizi iyi tutmanıza yardımcı olacak, aynı zamanda da kredi notunuzun artmasını sağlayacaktır.

KREDİ SİCİLİ KÖTÜ OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

Yapacağınız ufak işlemlerle bankaların kara listesinden çıkabilirsiniz. Böylece kredi notunuz düşük olsa bile kredi alma imkanınız ortaya çıkar. Akbank, Ziraat Bankası, Enpara, Qnb Finansbank, kredi sicili bozuk olanlara en kolay kredi veren bankalar olarak biliniyor. Aynı zamanda kısa süre önce Garanti BBVA’da kredi koşullarını güncelledi ve kredi notu düşük olanlara kredi vermeye başladı. 30.000 TL’ye kadar olan krediler için bu bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bazı bankalar bu tutara kadar olan kredilerde teminat ya da kefil istemezken bazı bankalar ise kefil göstermenizi isteyebiliyor.

sicili-bozuk-olanlara-ozel-formul-30000-tl-teminatsiz-belgesiz-imzasiz-dusuk-faizli-kredi-3

KOLAY KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank, Ziraat Bankası, Enpara, Qnb Finansbank kolay kredi başvurusu bankaların online kanalları üzerinden ya da şubelerden yapılabiliyor. Ancak kredi notunuz düşükse ve siciliniz bozuksa bizim tavsiyemiz başvuru işlemlerini şubeden yapmanız yönünde olacaktır. Çünkü şubede banka görevlisi size kaç TL kredi çıkacağından tutun da kredi verilip verilmeyeceğini en baştan bildireceği için başvuru yaparak onay almama durumuyla karşı karşıya kalmaktan kurtulursunuz. Böylece kredi notunuz daha da olumsuz etkilenmez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@