Sıfır Bir Oyuncusu tayt giydiği için fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü! Genç kız tanınmayacak halde

Sıfır Bir oyuncusu tayt giydiği için sevgilisi fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü. Oynadığı Sıfır Bir dizisiyle ünlenen oyuncu fenomen Başak Ermiş tanınmayacak hale getirdi! Tayt giydiği için

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 23:21 06.06.2021 - 23:22 Berkay Keskin

Sıfır Bir oyuncusu tayt giydiği için sevgilisi fenomen Başak Ermiş tekme tokat dövdü. Oynadığı Sıfır Bir dizisiyle ünlenen oyuncu fenomen Başak Ermiş tanınmayacak hale getirdi! Tayt giydiği için dövülen Başak Ermiş isyan etti!

Adana Sıfır Bir oyuncusu Can Topçu sevgilisi tekme tokat dövdü!

Oynadığı Adana Sıfır Bir dizisiyle ünlenen Can Topçu, sevgilisi Başak Ermiş tekme tokat dövdü.Başak Ermiş ilk olarak tayt giydiği için dövdüğü söylenen Can Topçu açıklaması ise daha ilginçti! Beni aldattı dövdüm diyerek Başak Ermiş hastanelik etti!

Başak Ermiş tanınmaz halde!

Yediği dayak sonrası video görüntüleri paylaşan Başak Ermiş "Sırf tay giydiğim diye Can'ın yaptığı hali ortaya çıktı, sağ gözünde ciddi darbeler oluşan Başak Ermiş sosyal medyada gözyaşlarıan boğuldu"

İşte Başak Ermiş son hali!

Dayak yemeden önceki hali!

Can Topçu tutuklandı mı?

Sosyal medyada gece yarısı seferberlik ilan edildi. Can Topçu tutuklansın kampanyası başladı. Ancak henüz Can Topçu tutuklanmadı. Can Topçu tutuklanacak mı merak ediliyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@