İş Bankası, yeni kampanyasıyla 31 Ekim'e kadar mobil uygulamayı indirerek başvuru yapanlar için 20 bin TL sıfır faiz müjdesini duyurdu. Kampanya kapsamında başka hangi şartlar aranıyor?

İş Bankası, yeni müşterilere yönelik özel bir kampanya başlattı. Rakip bankaların sunduğu avantajlara kıyasla İş Bankası'nın teklifi oldukça cazip. Faizsiz kredi yarışında bankalar arasında sıkı bir rekabet devam ederken, İş Bankası bu rekabette bir adım öne çıkıyor.

40 YAŞ ÜZERİ olan kişilere Erken Emeklilik ile ilgili duyuru yapıldı! 40 YAŞ ÜZERİ olan kişilere Erken Emeklilik ile ilgili duyuru yapıldı!

20 Bin TL Üstelik Sıfır Faizle!

İş Bankası, İşCep mobil uygulama üzerinden ilk defa müşteri olan bireylere 20.000 TL'ye kadar sıfır faizli kredi imkanı sunuyor. Rakip bankalara göre daha yüksek limitli bir teklif bu. Bu özel fırsat, Ekim ayı boyunca geçerli. Ayrıca kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilere de nakit avans kampanyası uygulanıyor. Bu nakit avans fırsatı 6 ay süreyle faizsiz ve taksitli olarak sunuluyor, 300 TL ile 20.000 TL arasında istenilen miktar alınabiliyor. Ancak bu fırsattan yararlanabilmek için İşCep mobil uygulaması şart. Öte yandan, kredi kartınız onaylandığında, kartınızı fiziksel olarak almadan da, belirli limitler dahilinde bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Ancak 6 aydan daha uzun vadeler için ve 20.000 TL üzeri miktarlar için belirlenen faiz oranları geçerli.

31 Ekim'e Kadar Mobil Uygulamayı İndirin

Bu özel tekliften faydalanmak için İş Bankası'nın mobil uygulaması üzerinden "müşteri olmak istiyorum" seçeneğiyle başvuru yapabilirsiniz. Ancak unutmayın, bu cazip teklif için son tarih 31 Ekim. Bu tarihi kaçırmamanızı öneririz.