EDHO'nun Tipi'si ve Şahin Ağası için Ben Bu Cihana Sığmazam ekibi kolları sıvamıştı. Ancak Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosunu tercih ettiler. Turgay Tanülkü' de Sıfırıncı Gün de

Engin Öztürk'ün başrolünde oynsyacağı yeni dizisi Sıfırıncı Gün dizisi ile alakalı gelişmeler yakında takip ediliyor. Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosu tamamlama çalışmaları devam ediyor.  Öyle ki Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosuna EDHO'dan yapılan 2 flaş isim Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularını kahretti. 

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranlarında yayınlanacağı açıklanan Sıfırıncı Gün dizisi çalışmaları devam ediyor. Hal bu iken neredeyse hergün Sıfırıncı Gün dizisi ile alakalı güncel gelişmeler yaşanıyor.

Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosu ve Sıfırıncı Gün konusu ile alakalı güncel gelişmeler takip eidlirken EDHO'dan 2 yıldız ismin transferi Ben Bu Cihana Sığmazam izleyicilerini üzdü. 

Savaş Özdemir ve Turgay Tanülkü EDHO zamanının efsane kadro isimleri arasında yer almakta iken izleyici bu 2 ismi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde de görmek istiyordu. Öyle ki sürekli olarak da bu isimler için sosyal medya da paylaşımda bulunuyordu. Ancak Savaş Özdemir ve Turgay Tanülkü'nün son dakika olarak TV8 ile el sıkıştığı açıklandı. 

yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir’in oturacağı ve Atasay Koç tarafından kaleme alınacağı açıklana Sıfırıncı Gün dizisi gümbür gümbür geliyor dedirten gelişmeler ile gündeme çıkıyor. 

Sıfırıncı Gün dizisi için ilk çekimleri yurt dışında yapılacağı belirtilirken, Ekim soınu planlanan çekimler için artık hiç bir engel kalmadığı da belirtiliyor. 

EDHO'nun TİPİ'si Savaş Özdemir'in geçtiğimiz günlerde Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklamasının izini henüz silemeyen Ben Bu Cihana Sığmazam hayranları bir de Turgay Tanülkü ile anlaşma yapıldığı açıklanınca adeta kahroldu. 

Sıfırıncı Gün dizisinin Ekim ayı sonunda başlayacak çekimleri sonrasında KAsım ayı ortasında TV8 ekranlarında başlayacağı söyleniyor. 

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?