Winston, Camel, Marlboro, Parliament ve daha pek çok sigara markasına zam yapıldığı iddia edildi. 2 TL'lik zamla birlikte şu an sigaralar kaç TL'den satışa sunuluyor? Paket fiyatı merak edilen JTI ve BAT sigara markalarına dair güncel bilgiler aktarıldı. 2023 sigara fiyatlarında son durum...

Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı! Akbank'tan Son Dakika Konut Kredisi! 1,99 Faiz Oran ve 120 Ay Vadeli Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Yılbaşı öncesinde sigara fiyatlarına zam bekleniyor. Konuyla ilgili pek çok kişi görüşünü paylaştı. Sigara kaç TL'den satılacak? En ucuz ve en pahalı sigara fiyatı merak edilmekte. Winston, Camel, Marlboro, Parliament, Kent, Tekel 2001 ve daha pek çok sigara markasındaki fiyat listesine ilişkin bilgi veriliyor.

Sigaraya 2 TL Zam mı Geldi?

Sigara fiyatlarına gelen zamlara ilikşkin güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmaktayız.  Henüz 2 TL'lik zammın yapılmadığı gelen bilgiler arasında. Geçtiğimiz aylarda zam yapılmıştı. Ancak güncel olarak yeni bir zam bulunmuyor? Ortalama 30 TL'yi bulan sigaralarda yeni zamla birlikte artık fiyatlar da yükselecek.

sigaraa

Güncel Sigara Fiyatları 8 Aralık 2022

Marlboro Touch Blue & Gray & White 33 TL'ye satışa sunulmaktadır. Eğer 2 TL zam gelir ise yeni fiyatı 35 TL olacaktır. Henüz yeni zam açıklaması yapılmış değil. Winston Slender Dark Blue  & Blue fiyatı ise 31 TL'dir. Yeni zamla beraber 33 TL olması beklenebilir. Monte Carlo 29,50 TL'den satışa sunuluyor. Ucuz sigaralar arasında yer alan LD 28 TL iken President Kısa & Uzun & Sky 29 TL'dir. Parliament Aqua Blue 34,50 TL. Parliament Midnight Blue 33,50 TL'den satılıyor. Marlboro Edge Klasik & Blue & Uzun 32 TL'ye satılmakta.