Sigara fiyatlarına gelen zammı kimse konuşmuyor. Paket başı 10 TL arttığına yönelik açıklamalar gündem oldu. Winston, Marlboro, Camel, Chesterfield, Kent ve diğer sigaraların fiyatları arttı...

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Sigara fiyatları hiç beklenmedik şekilde zamlanıyor. Aynı şekilde alkole de zam gelmekte. En ucuz paketin 60 TL olması bekleniyor. Son olarak 10 TL zam iddiaları gündeme çıktı. Sessiz sedasız yeni bir zam mı geliyor? Sigara fiyatlarına son eklenen zam, tüketicileri oldukça rahatsız etti. Özellikle popüler markaların fiyatlarında göze çarpan 15 TL'lik artış, tüketicilerin tepkisini topladı. Bu zamların ardında KDV ve ÖTV düzenlemelerinin de etkili olduğu belirtiliyor. Tütün ürünlerinin fiyatlarına sürekli eklenen bu zamlar, tüketicinin bütçesini zorlamaya devam ediyor. Örneğin, Camel markasının 100 gr sarmalık tütünü 100 TL fiyat etiketiyle raflarda yerini aldı.

Sigaralarda Son Fiyat Durumu!

  • Winston markasının çeşitlerinin fiyatları 48 ile 51 TL arasında değişiyor.
  • Camel markasının bazı çeşitleri 46 ve 48 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.
  • Monte Carlo ve LD markalarının fiyatları genellikle 46 TL civarında.
  • Marlboro, Parliament, Murattı ve diğer bazı popüler markaların fiyatları da 47 ile 53 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sigara fiyatlarıyla ilgili yeni zam gelişmesi olduğu vakit sizlere duyuruda bulunacağız. Yakın zamanda 5 veya 10 TL'lik zam açıklaması gelebilir. Konuyla ilgili hükümetten yeni bir vergi düzenlemesi açıklaması da bekleniyor. Yılbaşı öncesi veya sonrasında Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şişmşek de devreye girecek.

Sigara zami Tiryakiler çıldırdı kafayı yedi! En ucuz sigara kaç para Hangi sigara kaç TL Tekel sigara fiyatları 2022 (2)