Son olarak Teğmen Talha Bahadır’ın Suriye’de Zeytindalı Harekatı’nda şehit düşmesi sonrası akıllara gelen konuya Mustafa Sandal adeta füze attı...

Son olarak Teğmen Talha Bahadır’ın Suriye’de Zeytindalı Harekatı’nda şehit düşmesi sonrası akıllara gelen konuya Mustafa Sandal adeta füze attı...

Suriyelilerle doldurulan Türkiye'nin gençleri, savaştan kaçan erkeklerin ülkesinde savaşırken can vermeye devam ediyor. Bu arada artık kilit tutmayan sınırlardan ise Afganlı ve Pakistanlı akını da başladı.

Resmi rakamlarla bile sadece İstanbul'da 1,5 milyon sığınmacı, mülteci, istilacı adı her ne ise açıklanan yabancı nüfus korkutacak boyuta gelmişken, bir de üstüne gençlerimizin savaştan kaçan erkeklerin toprağında can vermesi ayrıca gündeme geldi.

Konuyu gündeme taşıyan sanatçımız Mustafa Sandal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türkiye’deki Suriyelilere isyan etti.

Teğmen Talha Bahadır, Suriye’de Zeytindalı Harekat bölgesinde görev süresinin bitimine 1 gün kala şehit düşmüştü. Şehidin naaşı, baba ocağı olan Yalova'da toprağa verildi.

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!

Şarkıcı Mustafa Sandal ise bu durum üzerine Instagram hesabından şehit ve Suriyeli sığınmacılar hakkında yaptığı paylaşımla, akıl almaz bu duruma isyan etti.

Sandal paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

"KENDİ VATANINDAN KAÇANLAR ÜLKEMİZDE KEYİF ÇATIYOR"

"Zeytindalı Harekât Bölgesinde (Suriye) füze saldırısında yaralanan İs. Tğm. Talha Bahadır şehit oldu. Diğer tarafta askere alınmamak için kendi vatanından kaçanlar bizim ülkemizde keyif çatıyor. Vergi vermez, kural tanımaz ama benim vatandaşımın tüm hakedişlerine konar. Sözüm ona sığınmacı!

"SİZ KEYİF ÇATIN DİYE BUGÜN ŞEHİT VERDİK"

"Nargileli piknik keyfiniz bol olsun(!) Biz aslan gibi evladımızı böyle keyif çatmanız için sizin kaçtığınız vatanda şehit verdik bugün. Bu aranızdaki sohbetlerde biraz da Türk milletinin sabrını tartışın ya da pas geçin, zamanı gelince en doğru şekilde tanışırsınız o sabırla! Bu misafirlik uzadı, artık geldiğiniz gibi gitme vakti!"