Sigortalı olarak çalışan kişilere 230.000 TL ödeme haberi! Bu paranın içinde borçlarınızı kapatma imkanı

Akbank'tan Nakit İhtiyacı Olana 10 bin TL Ödeme! Kredi Kartı Başvurusu Yapana Faizsiz Ödenecek! Akbank'tan Nakit İhtiyacı Olana 10 bin TL Ödeme! Kredi Kartı Başvurusu Yapana Faizsiz Ödenecek!

Sigortalı olarak çalışan vatandaşları, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden verilen yüksek limitli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilere 12,24,36 ay vadeye kadar işlem yapılarak kredi imkanı sunmaktadır. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, nakit ihtiyacının olması durumunda başvurularını gerçekleştirdik, işlemlerini kolay birşekilde yapabilecek ve nakit kredi kullanabileceklerdir. 

Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, işlemlerinizi kolay birşekilde yapabilecek ve bankada şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi vererek, 230000 TL'ye kadar kredi kullanmanız durumunda, 12 ay vadeli olarak işlem yapacaksınız. 

ZİRAAT BANKASI VE GARANTİ BANKASI 

230000 TL ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabilmeniz için başvurunuzu gerçekleştirmeden önce banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka şartlarına uygun olmaları durumunda 3 ay ertelemeli olarak kredi alabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilir ve onaylanan kredi tutarını görebilirsiniz. 

Ziraat Bankası ve Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedir. Size en yakın banka şubesine gittikten sonra kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu yapabilecek ve yüksek limitli ihtiyaç kredileri maaşlarımıza göre alınacaktır.