Sigortalı olarak çalışan kişilere müjdeli haber bu akşam geldi! 100.000 TL için ödenek ayrıldı!

Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor

Sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyorsanız ve başvurunuzun bu bankalar üzerinden yapmak istiyorsanız sizlere 2bank üzerinden yapılan yeni kampanya hakkında bilgileri yayınlamak istiyoruz. Sigortalı olarak çalışan ve son işyerlerinde 3 aydır sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, kredi başvurularını Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden yapabilmektedirler. Garanti Bankası ve Denizbank, yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde banka kredi puanı 1100 üzerinde olması durumunda işlem yapmaktadır. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere hitap ödemesinde 90 gün erteleme kadar işlem yapabilecek ve kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlayacaktır. Garanti Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar ise 24 ay vadeli kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. 

Denizbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi kullanacak olan vatandaşlar için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak sizlere kredi imkanı sunacağını açıkladı. Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak mesaji 32 80 numarasına göndermeniz durumunda hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldınız, hakkında bilgileri, mesajını görebilirsiniz. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür.