Sigortalı ve asgari ücretle çalışanlara Müjde: 6.000 TL'ye kadar ek avans ödemesi başladı

Sigortalı ve asgari ücretle çalışanlara Müjde: 6.000 TL'ye kadar ek avans ödemesi başladı. 6000 TL'ye kadar hemen ödeme alabileceksiniz. Detaylar geldi...

Ekonomi 19.10.2021 - 22:19 19.10.2021 - 22:19 Vural Pars

Özel sektör çalışanları için yeni bir kampanya Haberi geldi. İlk defa sigortalı olan ve asgari ücretle çalışan kişilere 6.000 TL'ye kadar bankalar tarafından ödeme haberi geliyor. Kamu bankaları ve özel bankaları tarafından yapılan Bu kampanyada 6000 TL ye kadar nakit avans kullanacak olan kişiler sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyor olması yeterli olacak. Ayrıca Özel sektör çalışanları yapılacak olan bu kampanyalarda Kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanarak işlem yapacaklardır.

İş bankası'ndan 6000 TL ödeme iş cep uygulamasından verilecek

İş bankası'ndan 6.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler İşCep uygulamasına girerek buradan hızlı bir şekilde başvuru yapabilecek. İş Bankası İşCep uygulaması üzerinden 6 gün TL kredili mevduat hesabı başvurusu yaparsanız hemen işlem yapacak ve bu işleme göre de sizlere sonuç verilecektir. İş Bankası 6000 TL ödeme almak isteyen kişiler, 12 ay vadeye kadar kullanmış oldukları bu 6000 TL sonrasında ödeme yapma imkanı da sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz nakit avans limitleri ne düzenli olarak ödeme yaparsınız kredi başvurusu yapabilecek ve sonucunu da hemen görebileceksiniz.

Akbank'tan direkt uygulama üzerinden 6 bin TL'ye kadar nakit avans limiti

6.000 TL'ye kadar işlem yapmak isteyen kişiler Akbank hesabı varsa akbank'a direkt uygulamasına girerek buradan başvuru yapabilir ve hesaplarına nakit avans kampanyasından yararlanabilirler. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 6 bin TL ve üzerinde işlem yapmak istiyorlarsa Akbank direkt uygulaması üzerinden hemen başvuru yapabilirler ve başvuru sonucuna göre de hemen onay alabilirler. Başvuru sonucu olumlu olması için banka kredi notunuz 1400w üzerinde olması gerekiyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden başvuru yapamayan kişiler Akbank şubelerinden ve akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak da Kredi başvurusunda bulunabilirler.

sigortali-ve-asgari-ucretle-calisanlara-mujde-6000-tlye-kadar-ek-avans-odemesi-basladi1

Halkbank'tan 6000 TL artı para

Halkbank hesabı olan veya olmayan kişilere 6.000 TL'ye kadar artı para imkanı sunuyor. Halkbank üzerinden 6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler nakit avans limiti kullanmak istemiyorlarsa ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Kredi yerine nakit avans başvurusu yapmak isteyen kişiler ise kendi Halkbank hesapları üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@