Sigortam yok diyenlere kredi veren bankalar hangileridir? Sigortam yok diyenler hangi bankalardan kredi alabilir? Sigortası olmayanlar bankalardan kredi çekebilir mi? Merak ettiğiniz bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazımızda bahsettik. Sizler de eğer sigortanız yoksa bazı şartlara uygun olmanız durumunda bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İşte size kredi veren bankalar hakkında bilgiler.

Sigortası olmayan kişiler bankalardan kredi başvurusu yaptıkları zaman onay alsalar bile sigortası olmadıkları için bazı durumlarda kredilerini kullanamıyorlar. Bu durum bazı müşterileri sıkıntıya sokmaktadır. Eğer sizlerde sigortanızın olmadığı için bankalardan kredi başvurusu yapamıyorsanız bazı bankaların yaptığı kampanyalardan haberdar değilsiniz demektir.

Çünkü bazı bankalar sizlere sigortanız olmasa bile gelir belgesiz olarak sadece kimlikle kredi kullandırıyor. Üstelik bazı bankaların online olarak işlem yaptıklarınıda söyleyebiliriz.

Sigortası olmayan kişilerin kredi kullanabilmesi için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu en yüksek olan kişiler başvuru yaptıkları zaman hemen kredilerini kullanabilirler. Daha önce bir bankadan kredi veya kredi kartı kullandıysanız bu kullanımları da düzenli olarak ödediyseniz vereceğimiz bankalar üzerinden sigortanız olmasa bile kredi kullanabilirsiniz.

DenizBank kredi başvurusu

Denizbank üzerinden kredi kullanmak isteyen müşteriler kredi notu 1350 ve üzerinde ise ve bankalarda hiçbir sıkıntısı yoksa kredi başvurusunu hızlı bir şekilde SMS ile yapabiliyor. Sms ile onay aldıktan sonra size en yakın DenizBank şubesine giderek kimliğinizi verip onaylanan krediyi kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 32-80 numarasına KREDİM yazılı boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak hemen gönderim yapın. Bu şekilde mesaj gönderdikten sonra kredi cevabı 5 dakika içerisinde mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir.

Eğer kredi onayı alırsanız 55 bin TL'ye kadar bir limit belirlenir. Bu limite kadar olan krediyi de kullanmak istiyorsanız hemen işlem yapabiliyorsunuz. Size en yakın banka şubesinden ev hanımı olmanız dahilinde bile bu krediyi kullanabilirsiniz.

sigortam-yok-para-lazim-diyenler-bu-habere-gelsin-bankalardan-yuksek-limitli-36-ay-vadeli-nakit-

İş Bankası kredi başvurusu

Sigortanız olmadığı halde eğer İş Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacaksınız, bankaya gitmenize gerek yoktur. Çünkü bankalar üzerinden evraklarınız ile birlikte başvuru yapmamız gerekiyor. İş Bankası müşterisi olmanız durumunda İş Cep uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Şartlara uygun olmanız durumunda sizlere hemen krediniz kullanılmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler İş Cep uygulamasına girdikten sonra buradaki hızlı Kredi seçeneğini seçerek hemen Kredi başvurusunda bulunabilir. Onaylanan krediyi de hemen hesaplarına atabilirler.

İş Bankası diğer bankalara nazaran daha yüksek kredi notu olan kişileri onay veriyor. Özellikle 1500 ve üzerinde bir kredi puanınız varsa ve sigortanız olmadığı için kredi alamıyorsanız. İş Bankası İş Cep uygulamasına girerek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız yoksa bankada hesap açtıktan sonra internet bankacılığı şifresi alıp bu şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz ilk önce ATM'ler üzerinden veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurunuzu yapın onay alırsanız hesap açıp kredinizi kullanabilirsiniz.