Sihirli Annem yeni Eda kim oldu? Defne Joy Foster'ın rolünü kim oynuyor

Yayınlandığı döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra yeniden çekilecek. Yepyeni bir ekiple hayata geçecek olan Sihirli Annem, Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen adlı dijital platformda yayınlanacak.

Dizi Haberleri 30.11.2020 - 23:30 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Yayınlandığı döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi yıllar sonra yeniden çekilecek. Yepyeni bir ekiple hayata geçecek olan Sihirli Annem, Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen adlı dijital platformda yayınlanacak. Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olan yeni Sihirli Annem'de Defne Joy Foster'ın hayat verdiği Eda'yı kimin canlandıracağı belli oldu. Peki Sihirli Annem yeni Eda kim oldu? Defne Joy Foster'ın rolünü kim oynuyor

Exxen isimli dijital platformu için çekilecek olan Sihirli Annem dizisinde rol alacak isimler de belli olmaya başladı. 2000’li yıllara damgasını vuran dizide en çok da 2011 yılında vefat eden Defne Joy Foster’ın oynadığı Eda’yı kimin oynayacağı merak konusuydu. Diziyi heyecanla bekleyen herkes Sihirli Annem Defne Joy Foster'ın rolünü kim oynuyor sorusunu araştırmaya başladı.

Şimdilik kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Eylem Yıldız, Bülent Seyran ve Hande Katipoğlu’nun rol alacağı Sihirli Annem dizisinde Defne Joy Foster’ın oynadığı Eda karakterini oynayacak kişi de belli oldu.

Sihirli Annem yeni Eda kim oldu? Defne Joy Foster'ın yerine kim geldi

Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından bu ismi paylaştı. Buna göre Sihirli Annem’in yeni Eda’sı Tara Mcmillen oldu.Öte yandan dizinin yeni versiyonunda olmayacakları öğrenilen Zeynep Özkaya, İnci Türkay, Damla Ersubaşı, Jennifer Boyner ve Sinem Güven ise yeni versiyonun çekileceğini öğrendikten sonra kırgınlıklarını dile getirmişlerdi.

Sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayınlayan oyuncular yeni versiyonda eski ekipten kimsenin olmayacağın haberlerden öğrendiklerini dile getirdiler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@