Bu senenin başında Ocak ayında nikah masasına oturan ve hayatlarını birleştiren çift ayrılıyor. Sesiyle ve başarılı şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Sıla Gençoğlu ve başarılı şef Hazer Armani boşanma kararı aldı.

Meclisten geçti! Ödeme verilecek, Ziraat Bankası duyuru yaptıktan sonra, Sistem kilitlendi! Meclisten geçti! Ödeme verilecek, Ziraat Bankası duyuru yaptıktan sonra, Sistem kilitlendi!
Bu senenin başında Ocak ayında nikah masasına oturan ve hayatlarını birleştiren çift ayrılıyor. Sesiyle ve başarılı şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Sıla Gençoğlu ve başarılı şef Hazer Armani boşanma kararı aldı. Karantinada yaptıkları paylaşımlar ve açıklamalarla evliliklerinin güzel gittiğini söyleyen çiftten kötü haber geldi. Bir süredir Sıla ve Hazer Armani arasında yaşanan gerilim, boşanma iddialarını ortaya atmıştı.Ünlü çift boşanma iddialarına sessiz kalarak merak uyandırmıştı. İkili Ocak ayında evlenmiş ve bahçeli bir evde yaşamlarını sürdürmekteydi. Gelen haberlere göre ikilinin yaşadığı evden Sıla Gençoğlu ayrılmış. Evi terk eden Sıla, boşanmaya karar vermiş. Boşanma iddiaları da böylece doğrulanmış oldu. Ünlü çiftin boşanma davaları ne zaman bilinmese de artık beraber yaşamıyorlar.

Sıla ve Hazer Amani'nin evliliklerinde yaşadıkları kriz ile ilgili ortaya atılan haberlere bakacak olursak, başarılı şarkıcı Sıla’nın eşine psikolojik baskı kurduğu öne sürüldü. Bir diğer iddiaya göre de Amani’nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmesinin bu ayrılığa neden olduğu düşünülüyor. Bir başka iddia ise Sıla’nın yakın arkadaşlarının bu evliliği bitirmesi için Sıla'ya baskı kurduklarını ve akıl verdikleri yönünde. Ünlü çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu söyleniyor.