Hem siyasi hem de ekonomik faktörler kapsamında giderek pahalılaşan gündelik yaşam şartları, yurttaşların en esas gereksinimlerini bile karşılayamamalarına sebep oldu. Yaşanan bu olumsuz ilerlemeler karşısında vatandaşın yanı sıra yer alan Akbank, nisan ayı ile eş güdümlü bahar ayı kampanyasını ilan etti. İşte Akbank’ın yeni kampanyasına dair detaylar…

Şimdi açıklandı! Şubeye gitmeden anında hesapta! 7.500 TL faizsiz olarak veriliyor! 2 dakika sonra yatıyor... Yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra eli dara düşen vatandaşlara, Akbank’tan bahar desteği geldi. Banka, resmi internet sayfasında yayınlamış bulunduğu yeni kampanyası ile alakalı şartları gerçekleştiren bütün müşterilerine nakit desteğinde bulunacağını açıkladı.

Her dönem, gündelik yaşam şartlarına ve kendi müşteri portföyüne göre ilerlettiği güncel ve avantajlı kampanyalar ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran özel bankalardan biri olan Akbank, nisan ayının gelmesi ile eş güdümlü yürekleri kıpır kıpır edecek yeni bir kampanya daha ilerlettiğini duyurdu.  Akbank’ın resmi internet sitesinde yayınlanan yeni tüketici kredisi kampanyasına göre zorlu ekonomik şartlar kapsamında alım kuvveti düşen ve buna bağlı olarak da nakde olan gereksinimi çoğalan vatandaşlara, belirli şartlar kapsamında nakit desteğinde bulunulacağı bilgi kapasitesi kaydedildi. Banka, yeni tüketici kredisi hizmetinde faiz uygulamayacağını ve 7 bin 500 TL’ye kadar nakit hizmeti sunacağını açıkladı. 

Akbank Yeni İhtiyaç Kredisi

Akbank doğrultusundan duyurulmuş olan yeni gereksinim kredisinin faizsiz bir şekilde tüketicilere sunulacak olması, vatandaşları harekete geçirdi. Kredi hizmetinin detaylarına ulaşmak isteyen vatandaşlar, arama motorlarında sıklık ile sorgulama yapmaya başladılar. 
Akbank, geliştirmiş bulunduğu tüketici kredisinin sadece yeni müşterileri amacıyla geçerli bulunduğunu bildirdi. Hem de faizsiz olarak sunulacak olan hizmet amacıyla azami vade adedi 12 ay olarak belirlendi. Banka, kredi hizmeti karşılığında talep ettiği tek masrafın kredi tahsis ücreti bulunduğunu ilan etti. 

Gözden kaçırmayın

Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet! Vatandaşlık Satışında Yeni Skandal Ortaya Çıktı! "Sınavsız Tıp Oku, Vatandaş Ol" Canımız da Emanet!

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapma 

Akbank’ın yeni müşterileri amacıyla özel olarak geliştirmiş bulunduğu 7 bin 500 TL limitli, faizsiz gereksinim kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, ilk olarak Akbank’ın mobil programının indirmeleri ve açılan ekranlarda yer alan ifadeleri kusursuz bir şekilde doldurarak Akbank üyeliğini tamamlamaları gerekmektedir. İlgili üyelik adımlarını tamamlayan vatandaşlar, 5 gün amacıyla da faizsiz tüketici kredisi hizmetine mobil program aracılığı ile müracaat yapabilmektedirler.