Icardi ile birbirlerini takip etmeleri ve paylaşmalarının ardından sık sık gündem olan Simge Sağın yapmış olduğu paylaşımm hakkında Icardi paylaşınca kendisinin de paylaştığını söyledi.

Icardi ile birbirlerini takip etmeleri ve paylaşmalarının ardından sık sık gündem olan Simge Sağın yapmış olduğu paylaşımm hakkında Icardi paylaşınca kendisinin de paylaştığını söyledi.

Icardi Aşkın Olayım şarkısıyla anılıyor

Geçtiğimiz transfer döneminde PSG’den kiralanan Mauro Icardi Türkiye’de ses getirdi. Daha önce eski takım arkadaşının sevgilisi Wanda Nara ile bir birliktelik yaşamasıyla gündem olmuştu. Son dönemde sevgilisi ve aynı anda menajeri olan Wanda Nara’dan ayrılan Icardi Galatasaray formasıyla maçlara çıkıyor. Çıkmış olduğu sayılı maçta Galatasaray taraftarının gönlünde taht kuran Mauro Icardi skora etki etmeyi başardı. Sosyal medyada Icardi’ye yapılan videolarda Simge Sağın’ın Aşkın Olayım şarkısı sık sık kullanıldı. Bunun üzerine Galatasaray yöneticileri şarkıyı stadyumda çalmak için gerekli izinleri aldıktan sonra Icardi gol attıktan sonra Aşkın Olayım şarkısı çalıyor.

5 yıl aradan sonra en çok dinlenilen albüm

Icardi’nin kendi sosyal medya hesabından bu şarkıyla paylaştığı bir gönderiyi şarkıcı Simge Sağın da kendi profilinde paylaştı. Simge Sağın golden sonra şarkısının çalınmasının hoşuna gittiğini söyledi. Simge Sağın beş yıl önce çıkarmış olduğu bir albümün aradan geçen yıldan sonra Türkiye’de en çok dinlenilen albüm olarak trend olmasından çok gurur duyduğunu ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Simge Sağın kendisine sorulan Galatasaray maçına gitme fikri olup olmadığı ve davetin gelip gelmediği sorusu üzerine herhangi bir davet almadığını alırsa gidebileceğini ifade etti. Beşiktaş’ı takipten çıktığı sorusuna da Beşiktaş’ın kendisini takip etmediği için çıktığı ve bunun Icardi’yi takip etmesiyle herhangi bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

Simge Sağın Icardi ikilisi buluşacak mı?

Icardi İtalya’da sık sık gündem olmaya hazır olduğundan Türkiye’de de gündemin gerisinde kalmadı. Attığı gollerin yanında sosyal medya kullanımı ile de gündemin odak noktasında bulunuyor. Sevgilisi ve menajeri Wanda Nara ile olan çalkantılı ilişkisi de Icardi’nin gündemden düşmemesini sağlıyor. Yıldız oyuncu bu kadar gündem olurken kritik maçlarda kritik yerde devreye girerek takımı Galatasaray’a 3 puanı kazandırıyor. İlerleyen günlerde Simge Sağın Icardi ikilisinden bir buluşma ve bir kare fotoğraf görülebilir.