Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Rekor Ücretli Bebek Bezi Reklamını Kabul Etmedi!

Yeni anne ve baba olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 1 milyon TL'lik teklifi kabul etmeyerek çocuklarını reklam malzemesi yapmadı.

Magazin 25.05.2021 - 16:16 25.05.2021 - 16:44 Ece Sahan

Örnek çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti 1 milyon TL'lik bir bebek bezi markasının reklam teklifini geri çevirdi.

8 ay önce kızları Lalin'i kucağına alan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'na rekor ücretli bir teklif yapıldı. Özellikle bebek bezi markaları ünlü anneleri reklam filmlerinde oynatma furyasına devam ediyor. Onlardan biri de rekor bir ücretle gözde çift ve yeni anne Sinem Kobal'a gitti.

Ekranlarda işleri dışında yer almamayı tercih eden İmirzalıoğlu ve Kobal çifti, çocukları üzerinden para kazanmak istemedi ve gelen rekor ücretli reklam filmi teklifini kabul etmedi. 

Öğrenilene göre Sinem Kobal'a bebek firmaları üst üste reklam tekliflerinde bulunmuş. Bunlardan biri de rekor ücretli bir bebek bezi firmasıymış. Ancak Kobal çocuğuna dair bir reklam kampanaysında yer almak istemeyerek teklifleri reddettmiş.

Sinem Kobal gelen rekor ücretli teklifi de kabul etmemiş. Kobal yakınlarına "Eğer Lalin ile bir projede birlikte olursak o da çocuklara fayda sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi olur. Ama şu an için çok erken. Lalin, bunun için henüz çok küçük" ifadelerini kullanarak, sadece sosyal proje olduğu takdirde kızını işin içine alet edeceğini açıklamış. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@