Ekranların son set aşkı haberi bulunduğu iddiayı tutturamayan Gizli Saklı dizisinden gelmişti ki, sonrasında ortalık karıştı.

Fox Tv’de bu yaz sezonuna büyük bir idda ile başlayan Gizli Saklı dizisi ekranlarda tutunamadı ama başrollerinde yer alan Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal'ı daha birkaç bölümde birbirine aşık etmeyi başardı.

Gizli Saklı dizisinin finali ardından ardından birlikte Belgrad’da tatile çıkan Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı baş başa geçen tatilin ardından Ünsal'ın itirafı ile aşklarını duyurmuşlardı. 

Gizli Saklı 3. bölüm izle tek parça! Gizli Saklı son bölüm full izle! - Son Dakika Magazin Haberleri

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

Henüz geçtiğimiz ay 4 yıllık oyuncu sevgilisi Gibi’nin İlkkan’ı Kıvanç Kılınç ile olan 4 yıllık ilişkisini bitiren Sinem Ünsal'ın Gizli Saklı dizisindeki rol arkadaşı Halit Özgür Sarı ile yeni bir aşka başlaması zamanlaması ile dikkat çekti.

Halen Kıvanç Kılınç’ın sayfasında aşk dolu fotoğrafları bulunan Sinem Ünsal Gizli Saklı dizisindeki partneri Halit Özgür Sarı ile olan ilişkisini jet hızı ile itiraf etmesi ile tepki çekmişti ki sorular da başladı.

Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı’nın ilişkisi Belgrad’da hayranlarının çektiği fotoğrafla belgelenmiş olurken akıllara da geçtiğimiz gün muhabirlere ilişkisinin güzel gittiğini söyleyen Ünsal'ın eski aşkını bu aşk için bitirdiği geldi.

Gizli Saklı'nın Naz'ı Sinem Ünsal'ın sevgilisi Gibi'nin İkkan'ı çıktı! Takipçilerinden gelen yorumlar ağır oldu!

Kıvanç Kılınç ile 4 yıllık ilişkisini bitirmenin hemen ardından yeni dizisindeki partneri Halit Özgür Sarı ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Ünsal için yorumlar gecikmezken bu yeni ilşkinin başlama tarihi ayrıca merak konusu oldu.

Sinem Ünsal Kıvanç Kılınç’ı rol arkadaşı Halit Özgür Sarı için mi terk etti? diye sorulurken asıl akıllara takılan ise Sinem Ünsal'ın Kıvanç Kılınç'ı aldatıp aldatmadığı oldu.

Oyuncu Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç 4 yıllık ilişkisini bitirdi - Son Dakika