Mucize Doktor dizisiyle bir çok hayranı bulunan ünlü oyuncu Sinem Ünsal'dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncu Sinem Ünsal trafik kazası geçirdi! Şu sıralar FOX TV ekranlarında merakla beklenen yeni dizisinin hazırlığında olan oyuncudan kötü haber geldi.

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal'dan kötü haber geldi. Rol aldığı Mucize Doktor dizisiyle ününe ün katan ve FOX TV ekranlarında yayınlanacak Gizli Saklı dizisi için gün sayan ünlü oyuncu Sinem Ünsal trafik kazası geçirdi!

Sinem Ünsal'dan kötü haber!

TC kimlik numarasını yazarak ödeme alacaklar: 15000 TL ödenecek! Son dakika kampanyası duyuruldu! TC kimlik numarasını yazarak ödeme alacaklar: 15000 TL ödenecek! Son dakika kampanyası duyuruldu!

Şu sıralar FOX TV için yeni dizi çekimleriyle birlikte demet Akbağ ile rol aldığı Aydınlıkevler tiyatro oyunu dönüşü ünlü oyuncu Sinem Ünsal trafik kazası geçirdi.

Aydınlıkevler tiyatro oyunun yapımcısı Nisan Ceren'le birlikte İstanbul'a dönmek için yola çıkan ünlü isimden kötü haber geldi. İstanbul'a yakın bir yerde Nisan Ceren ve Sinem Ünsal kaza geçirdi.

Sinem Ünsal sağlık durumu nasıl?

Barıyerlere çarparak son anda duran araçtan, Sinem Ünsal hastaneye kaldırıldı. Vücudunda yaralar ve morluklar yer alan ünlü isim hastane de tedavisi tamamlandıktan sonra evine geçti.

Uygulayıcı yapımcı Nisan Ceren ise Liv Hospital hastanesinde geceyi geçirecek.

Sinem Ünsal üzücü haber

İlk bölümü 8 Haziran tarihinde yayınlanacak Gizli Saklı dizisi çekimleri ile Demet Akbağ'lı Aydınlıkevler tiyatrosu sağlık problemleri nedeniyle biraz gecikebileceği aktarıldı.