Yunanistan'ın sınıra ilerleyen askeri konvoyunu görüntüleyen Türk şoförün "Saldıracaklar herhalde" sözleri gündem oldu.

Yunanistan gerilimi artıracak adımları atmaya devam ediyorken, Doğu Akdeniz ve Ege'de uluslararası anlaşmaları hiçe sayan Atina, ABD ile yapacakları askeri tatbikat için harekete geçti.

ABD tankları ve askeri araçlarını taşıyan Yunan tırlarını görüntüleyen bir Türk şoförü, Türkiye sınırına doğru ilerleyen konvoyu "Yarım saattir böyle tırları solluyoruz. Saldıracaklar herhalde. Gelin bakalım geleceğiniz varsa göreceğiniz de var" demesi ile sosyal medyayı adeta salladı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey Toplantısı da yapmayacağız dedik. Bundan daha açık bir rest olmaz. Yunanistan bundan sonra başının çaresine baksın" demesi sonrası şimdi de sınırdaki görüntüler dikkat çekti.

Yunanistan'ın sınıra ilerleyen askeri konvoyu görüntülendi! Türk şoförün sözleri gündem oldu: Bir dünya tır var, saldıracaklar herhalde

ABD ile Yunanistan'ın ortak askeri tatbikatı kapsamında sevk halindeki tanklar, Türkiye'ye sadece 20 kilometre mesafedeki Bulgaristan'ın Kapitan Andreevo bölgesinde görüntülendi ve sosyal medyada paylaşılan ve başka bir araçtan çekilen görüntüde, tankların yol kenarında bekletildiği görüldü.

Söz konusu görüntüleri sosyal medyadan paylaşan Türk şoförü "Bir dünya tır var. Yarım saattir böyle tırları solluyoruz. Saldıracaklar herhalde. Bak bunlar Yunan tırları bunlar. Bulgaristan'dayız. Yunan tırları taşıyorlar tankları tüfekleri." ifadeleri ile sosyal medyanın gündemi haline geldi.

Beklendiği Gibi Olmadı! Sedat Peker Bu Defa Yıldırım Demirören İle Birlikte Kendisini Patlattı! "Anlaşmalı Düşman" Dendi Beklendiği Gibi Olmadı! Sedat Peker Bu Defa Yıldırım Demirören İle Birlikte Kendisini Patlattı! "Anlaşmalı Düşman" Dendi