Show Tv'nin yeni dizisi Sipahi ilk bölümü ile 12 Aralık 2022 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Peki Sipahi dizisi uyarlama mı? Sipahi dizisi hangi diziden uyarlama? Sipahi dizisi oyuncuları kim? Sipahi dizisi kaçıncı oldu?

Show Tv'nin başrollerinde Kaan Yıldırım'ın yer aldığı yeni dizisi Sipahi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Pazartesi akşamları reyting savaşına giren dizi kaçıncı oldu?

Pazartesi akşamları Fox Tv'de Yasak Elma, ATV'de Bir Küçük Gün Işığı dizilerine rakip olan iddialı yapım Sipahi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamı iddialı yapımların karşısında ne yapacağı merak edilen yeni dizi Sipahi konusu ve oyuncu kadrosu dikkta çekmeyi başardı.

TRT'nin Teşkilat dizisini andıran Sipahi dizisi son dönemin parlayan ismi Kaan Yıldırım'ın yer alması ile sosyal medyada gündem olmuştu.

Peki Sipahi dizisi konusu ne?

Batı’nın desteklediği Manager yapılanması Türkiye’de hem ekonomik hem de terör yönlerinde kaos yaratarak kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türkiye'ye metaverse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden siber saldırılar yapılmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri ise bu tehlikeye karşı bir savaşa girecektir. 

Sipahi dizisi oyuncuları kim?

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Yeni dizi Sipahi'nin oyuncu kadrosunda Kaan Yıldırımi Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu gibi isimler yer almaktadır.