Yapı Kredi'ye gelenler anında 5000 TL'lik kredisini alıyor. Üstelik yüksek vade ile bu krediyi her ay düşük taksitler ile ödeyebilmekte. İşte bankanın ihtiyaç kredisi teklifleri ve başvuru yöntemleriyle nasıl kredi alınacağına dair bilgiler...

Bankaların kredi kampanyaları, müşterilerin anlık ihtiyaçlarını karşılama yönünde önemli adımlar atıyor. Öte yandan Yapı Kredi'ye gelenler kısa süre içerisinde 5000 TL'lik kredisini hemen alıp kullanma imkanın sahip. Bu da müşterilerin pratik işlem yapmasına ön ayak oluyor.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

5000 TL Kredi 36 Ay Vade ile Veriliyor!

36 ay vadeli 5000 TL'lik kredi için hemen başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi şubelerine gitmenize gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden kredinizi alın. Yeni müşteri olanlara ise önemli fırsatlar sunuluyor. Özellikle de mobil aracılığıyla müşteri olduysanız çeşitli avantajlardan faydalanmanız mümkün.

Acil İhtiyaç İçin Başvurular Açık

Bir an önce kredi çekmek isteyenlere önemli fırsatlar sunan Yapı Kredi, kredi notunuzla birlikte banka profilinizi de inceliyor. Dolayısıyla sabit geliri olan ve bunu kanıtlayabilen müşteriler bir adım daha öndedir. Emekliler de bu gruba dahil oluyor.

SMS ile Başvuru Yapabilirsiniz!

Yapı Kredi ile SMS üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411'e SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede başvurunuz incelenecek ve net gelirinize bağlı olarak ön onaylı kredi almanız mümkün olabilecek. Banka profilinize ve geçminişinize bağlı olarak ön onaya gerek kalmadan kredi çekme imkanı da sizleri bekliyor.