Sıfır otomobillerin fiyatları ikinci ellerle yarışır hale gelmişti. Son birkaç yılda çok fazla zamlanan otomobiller arasında hali hazırda uyguna satılanlar da bulunuyor. Şirket, yaptığı kampanya ile bir modelde indirime gitti. 400 bin TL'ye sıfır otomobil olur mu demeyin...

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

Chery, önemli bir kampanya yapacak. Türkiye'de satışa sunacağı aracının değerinin ortalama 400 bin TL olması bekleniyor. Chery EQ1 özellikleri ve fiyat listesi...

Chery EQ1 420 Bin TL'den Başlayacak

Chery, Türkiye'nin otomotiv sahnesinde etkileyici bir iz bırakarak son iki ay içerisinde gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı. Özellikle cazip fiyat etiketi sayesinde Chery, birçok tüketicinin gözdesi haline geldi. Şirketin EQ1 modeli, 420 bin TL'lik fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Bu model, saatte 100 km hıza çıkarken 41 hp güç sağlama yeteneği ve 28.86 kWh batarya kapasitesiyle enerji verimliliği konusunda kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

cheryeq1

Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor?

EQ1, benzerleri olan Ami gibi otomobillerle mukayese edildiğinde daha yüksek maksimum hızı ve ferah iç dizaynıyla ayrışıyor. Bu model, kullanıcılara özellikle otoban ve büyük yollarda daha konforlu bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlıyor. 2024'ün ilk çeyreğinde Türkiye'de satışa sunulması planlanan EQ1, Chery'nin bu pazarda daha da güçlenmesini amaçlıyor. Fiyat-performans dengesiyle dikkat çeken EQ1'in, Türk tüketicilerin elektrikli araçlara olan ilgisini artırması bekleniyor.