Twitter'ın ismi artık değişiyor. Bundan sonra Elon Musk talimatıyla Twitter'ın yeni adı ne oldu haberimizde detaylar yer alıyor. Elon Musk, yine ortalığı karıştıracak bir hamleye imzasını attı.

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Twitter, özellikle de Elon Musk tarafından satın alındığı günden bu yana çok daha sık gündeme geliyor. Twitter Inc. olarak bilinen şirket, artık farklı bir isimle anılacak. Uygulamanın bağlı olduğu şirket ile aynı ismi taşıması dikkat çekiyordu. Şimdi ise Elon Musk hamlesiyle bambaşka bir gelişme meydana geldi.

Twitter'ın Adı Değişti!

Twitter Inc. artık X Corp. olarak anılacak. Twitter'ın çatısı haline gelen X Corp. Elon Musk'ın uzun zamandır aklındaydı. Aslında bu süreç yalnızca uzun vadeli planın bir parçası. Dolayısıyla beklenmedik bir hamle diyemeyeceğiz. X Corp. adı altında çeşitli şirketleri birleştirme ve uygulamalarını bir araya getirme amacı olan Elon Musk, hedeflerine tek tek ulaşıyor.

Tek Kelimelik Tweeti Gündem Oldu!

Elon Musk, dün yapmış olduğu "X" paylaşımı ile yüz binlerce beğeni aldı. Milyonların dikkatini çeken bu hamle sonrasında Twitter için yeni bir dönemin başladığı resmen doğrulandı. Önümüzdeki günlerde bambaşka yenilikler ile yine kullanıcıların dikkatini üzerine çekeceği düşünülüyor.