Zeytinyağı, ayçiçek yağı ve çay fiyatları Tarım Kredide iyice düştü. Hal böyle olunca kampanyanın üç güne sona ereceği açıklandı. Fiyatlarda ortalama %30 indirim sizleri bekliyor. Hangi ürünler kaç TL'ye satışta?

Ayçiçek yağı kadar zeytinyağının da yeri gerçekten ayrı. Son dönemde sıvıyağ fiyatları bir hayli arttı. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ise uygun fiyat politikası hala devam ediyor. Buna bağlı olarak güncel olarak yayımlanan aktüel ürünler kataloğunda indirim olduğu tespit edildi. Peki bu fiyatlar hangi tarihe kadar geçerli olacak?
 

5 Ekim'e Kadar Ucuzluk Devam Edecek!

Sıvıyağ fiyatlarında ucuzluğun 5 Ekim'e kadar süreceği belirtiliyor. Birkaç gün önce başlayan kampanyada zeytinyağı, dondurma, tereyağ, siyah çay ve diğer temel gıda ürünleri yer almakta. İçlerinde en fazla dikkat çeken zeytinyağı ile çay oldu.

Zeytinyağı Kaç TL'ye Satılıyor?

Zeytinyağı, güncel olarak 160 TL'den satışa sunuluyor. Diğer marketlerle kıyaslığında ucuzluğu ile adından söz ettiren Tarım Kredi, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Dolayısıyla evine zeytinyağı almayı düşünenler TMO marka ürünü kaçırmak istemeyecektir.

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Çay Fiyatları da Düştü!

Çaya gelen indirm aynı zamanda çay tiryakilerini bir hayli mutlu edecek. Çünkü çay da son yıllarda ciddi oranda zamlandı. Artık bunun önüne geçmek isteyen Tarım Kredi marketleri, kampanyasında çaya da yer verdi. Çay indirimleriyle beraber diğer temel gıda ürünlerindeki son durumu merak edenler için güncel liste yayımlandı. Sizler de oturduğunuz yere en yakın Tarım Kredi Kooperatifleri marketleri üzerinden ürünlerin fiyatına ulaşabilir ve mevcut kampanyalara göz atabilirsiniz. Yeni indirimler duyurulduğu vakit haber sitemiz üzerinden bilgi vermeyi sürdüreceğiz.