Skandal davanın jürisi konuştu, davanın perde arkası şaşırttı.

Amber Heard ve Johnny Depp'in davasında jüri olarak görev alan kişi, dava boyunca Amber Heard'ün rol yaptığını anlatırken, dava hakkında da çarpıcı bilgiler verdi.

Nurgül Yeşilçay'a Önemli Ödül! Nurgül Yeşilçay'a Önemli Ödül!

Haftalarca dünyanın gündeminden düşmeyen Amber Heard ve Johnny Depp davası bu ayın başında Depp’in lehine bir kararla sonuçlanmıştı ve Heard ve avukatları sonuca itiraz etmişlerdi.

Son skandal haberi ise davanın jüri üyesinden geldi.

Jüri üyesi, günlerce canlı bir şekilde yayınlanan davada Amber Heard'in dava boyunca ruh hallerinde ani geçişler yaptığını ve timsah gözyaşları döktüğününü söylerken “Hepimiz çok rahatsızdık… Bir soruya cevap verecek ve ağlayacaktı ve iki saniye sonra buz gibi olacaktı… Bazılarımız ‘timsah gözyaşları’ ifadesini kullandık” dedi.

Adı ve jüri numarası açıklanmayan erkek jüri üyesi, ABC’nin yaptığı bir röportajda, Heard’ün saldırgan bir kişi olduğuna inandıklarını söylerken “Ağlaması, sahip olduğu yüz ifadeleri, jüriye bakışı… Hepimiz çok rahatsızdık… Amber’in hikayesinin çoğu birbirini tutmadı… Jürinin çoğunluğu onun daha saldırgan olduğunu düşündü.” dedi.

Jüri üyesi ayrıca Depp’in ifadesinin daha inandırıcı olduğunu düşündüklerini anlatırken: “Jürinin çoğu, günün sonunda söylediklerinin daha inandırıcı olduğunu hissetti… Sorulara nasıl yanıt verdiği konusunda biraz daha gerçek görünüyordu. Duygusal durumu baştan sona çok istikrarlıydı.” yorumunda bulundu.

Skandal davanın jürisi konuştu: “Timsah gözyaşları döktü”

Jüri üyesi, hem Depp’in hem de Heard’ün birbirlerine karşı tacizde bulunduğuna inandığını, ancak Heard’ün iddialarını destekleyecek yeterli kanıt bulunmadığını açıklarken “Doğru olduğunu düşündüğüm şey, ikisinin de birbirine kötü davrandığı.” cümlesini kurdu.

Heard ve ekibinin iddia ettiği gibi jürinin sosyal medyadaki Depp hayranlarından etkilenmediğini de sözlerine ekleyen jüri üyesi “Kanıtları takip ettik. Ben ve en az iki jüri üyesi Twitter veya Facebook kullanmıyor. Sosyal medya hesabı olanlar da bunun hakkında konuşmamaya özen gösterdi.” dedi.

Akılalmaz iddialar... Gerçekte neler oldu? Amber Heard ve Johnny Depp'in 13 yıllık fırtınalı ilişkisi | 7 SORU 7 YANIT - Magazin Haberleri