Skandal! Elmalı Davası çocukların mektubu başka davadaki çocukların mektubu çıktı! İstismar edilen 2 değil 4 çocuk var

Skandal! Elmalı Davası çocukların mektubu başka davadaki çocukların mektubu çıktı! İstismar edilen 2 değil 4 çocuk var! 2 ayrı dava! Mektup Çanakkale davasından resimler Elmalı Davası'ndan!

Gündem 30.06.2021 - 11:27 30.06.2021 - 11:27 Berkay Keskin

Türkiye'nin ayağa kalktı Elmalı Davası'nda skandallar bitmiyor. Biri 7 diğeri 10 yaşında 2 çocuğun anneleri ve üvey babaları tarafından istismar edildiği, para karşılığında satıldığı Elmalı Davası'ndaki çocukların yazdığı mektup Çanakkale'de istismar edilen başka 2 çocuğa ait çıktı!

Elmalı Davası'nda çocuklar ailesi tarafından istismara uğradığını resimlere çizerek anlatmış ve Türkiye ayağa kalmıştı. Daha sonra ise çocukların yazdığı mektup sosyal medyada ortya çıktmıştı. Meğer o mektup Çanakkale'de başka istismar edilen 2 çocuğun yazdığı mektupmuş!

Elmalı davasında çocukların istismara uğradıklarını anlattığını yazdığı ve sosyal medyayı ayağa kaldıran mektup Çanakkale Davası'na ait çıktı!

ÇOCUK İSTİSMARIYLA MÜCADELE DERNEĞİ HUKUK KORDİNATÖRÜ AÇIKLADI! 2 AYRI DAVA!

Avukat ve Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Türkiye Hukuk Kordinatörü Gülşah Ekin Taş ile gazeteci Erman Paçalı durumu Twitter'dan anlattı ve 4 ayrı çocuk, 2 ayrı istismar davasının delilleri karıştı dedi.

Skandallar utanmaz olaylar bitmiyor! O mektup istismara uğrayan başka 2 çocuğa ait çıktı. Antalya Elmalı'da 2 çocuk istismara uğradıklarını resimlerle ifade ederken, Çanakkale'de ise 2 çocuk sosyal medyada gündem olan mektupta yaşadığı istsimarı anlatmaya çalıştı.

İşte 2 ayrı dava 4 istismar edilen çocuğun yaşadıklarını anlatma çabası;

"2 davada da istismar edilen toplamda 4 çocuk var"

"2 davada da istismar eden aile"

"2 davada da suçlular serbest"

işte gazeteci Erman Paçalı durumu şu sözlerle açıkladı;

Gelişmelerden Haberdar Olun

@