İğrenç olay ülkeyi ayağa kaldırdı! Erkek hemşirenin daha öncede acilde yatan 2 kadına daha tecavüz ettiği ortaya çıktı!

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Skandal olay ülkeyi ayağa kaldırdı! İğrenç olau Amerika Birleşik Devletlerinde yaşandı.

Amerika'da yaşanan iğrenç olay ülkeyi şoka soktu! Acil servisteki genç kadın hastaya tecavüz eden erkek hemşire ülkeyi ayağa kaldırdı.

ABD'de infial yaratan olay sonrası soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında erkek hemşirenin iki kadına daha tecavüz ettiği ortaya çıktı!

erkek-hemsire-acil-serviste-yatan-22-yasindaki-720031_7327_7_b

Erkek hemşiret Miller, trafik kazası sonrası hastaneye gelen 22 yaşındaki genç kadına, acılarını dindireceği bahanesiyle gereğinden fazla morfin verdi ve genç kadının hareketsiz kalmasını sağladı. Daha sonra ise tecavüz etti.

Genç kadın tacize uğradığını fark edince annesine mesaj attı. Mesajı alan anne hemen kızının tutulduğu acil odasına geldi. Annenin şikayeti üzerine hemşire Miller tutuklandı.

erkek-hemsire-acil-serviste-yatan-22-yasindaki-720031_4011_2_b

Olay sonrası 68 ve 56 yaşında iki kadın daha Miller'in aynı odada kendilerine tecavüz ettiğini iddia etti.  Soruşturma sonrasında kadınlara tecavüz ettiği kesinleşen Miller, tutuklandıktan bir gün sonra 100 bin dolar kefalet karşılığında serbest bırakıldı.