Esra Ceyda Ersoy kardeşler hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Ciciş kardeşler olarak bilinen ikilinin Bodrum’da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulundukları ve yargılandıkları davada 10 yıl 1 ay hapis cezası aldıkları ortaya çıktı.

Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy bu defa yandı. Daha önce de çok sayıda skandalla gündeme gelen iki kardeş hakkında tutuklama kararı çıktı. İki kardeşin Bodrum’da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulundukları ve 10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldıkları öğrenildi. İki kardeş hakkında verilen hapis cezası onandı. Esra ve Ceyda Ersoy görüldükleri yerde yakalanarak ceza evine gönderilecekler.

Şortunu indirip tacizde bulundu

Alınan bilgiye göre Esra Ersoy, Bodrum’da 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulundu. Ersoy’un küçük çocuğa, “Kaç kişi benimle birlikte olmak için para teklif ediyor, senden para istemiyorum” dediği ve şortunu indirerek taciz ettiği öne sürülürken, çocuğun annesinin durumu fark etmesi üzerine de kamera şakası olduğunu söylediği iddia edildi.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

skandal-esra-ceyda-ersoy-kardesler-bu-defa-yandi-goruldukleri-yerde-yakalanacaklar

10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı

Kamuoyunda ciciş kardeşler olarak bilinen Esra Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra Ersoy, çocuğa cinsel istismar suçundan 10 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Esra Ersoy hakkında çıkan hapis cezasında erteleme ya da indirim olmadı. Hakkında yakalama kararı da çıkan Esra Ersoy, görüldüğü yerde yakalanarak cezaevine gönderilecek.

Esra Ersoy kimdir, kaç yaşında?

Kamuoyunda ciciş Kardeşler'den biri olarak bilinen Esra Ersoy Mersin'de 1985'te tarihinde geldi. Kardeşi Ceyda Ersoy’dan 4 yaş büyük olan Esra Ersoy, okul ve ortaokulu Mersin’de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde bitirdi. Daha sonra Ankara‘da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Esra Ersoy hemen iş hayatına atıldı ve kara Laila’da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı.